Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofon ze wzmacniaczem. Mikrofon z wyjściem PIN 5. Duży jack.

02 Kwi 2005 13:19 1791 2
  • Poziom 12  
    witam!!mam pytanie jak podłączyć mikrofon z wyjściem PIN 5 lub Duży jacka do wzmacniacza w którym nei mam wejścia mikrofonowego tylko zwykłe chinche na AUX PHONES TAPE I TUNER.Prosze pomóżcie.może zasostwać jakąś przejściówke??
  • Poziom 38  
    wiec tak jak masz zwykły mikrofon dynamiczny to bedzie ci potzrebny wzmacniacz który łatwo zrobisz na wzmacniaczu operacynym .jeśli to inna wkladka to może sie okazać ze niebedzie potrzebny żaden dodatkowy wzmacniac. Sygnał z miktofonu dynamicznego i dzie do dwóch kabelkach jeden to masa a drugi to sygnał a z np mirofonów pojemnościowych niekiedy 2 kabeli a niekiedy 3 . jesli wkałdaka jest 3 przewodowa to na jeden przewód mama na drugi zasialnie przez rezystor z 12v to przez 10 komów mozesz dac i elektrolit na zasialnie ze 47uF a ostatnmia nózka to wyjście sygnału . jak massz pojemniosciowy (ze wzmacniaczem w środku ) to dajesz tak że na nózke sygnału dajesz przez rezystor zasialnie tak najlepiej połowe napiecia zasialania czyli z 12v tak zebty byłloo z 6 do 8v i dajesz z wyjścia szeredowo kondensator oseparowujacy sklądowa stała i tyle możesz dać 2,2uF cerasmicznego a pozostala nóżka do masy . Ale zamotałem najlepiej napisz jaki masz mikrofon dokładnie ile ma przewodów Pozdro
  • Poziom 12  
    znaczy nei wiem jaki on jest dokładnie.mam zwykły mikrofon za 25 zł z końcówka PIN 5(5 bolców w okragłej wtyczce)lub normalny z Duzym jackiem na końcu i któryś z tych chciałbym podłaczyć do wzmacniacza