Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sterownik RM 941 - nieznane urządzenie w win 7 (x64) Nokia Lumia 625

af48 10 Feb 2014 18:12 14061 4
    af48
    Level 1  
    Mam problem z aktualizacją sterownika RM-941|Nokia lumia 625. Telefon widziany jest przez system jak integralny dysk. Jednocześnie, z błedem, wyświetlane jest nieznane urządzenie z w/w sterownikami, których nie można zaktualizować. Problem jest istotny o tyle, że ponowne uruchomienie kompa, nawet po odłączeniu telefonu, kończy się na komunikacie: wystąpił błąd odczytu dysku. Podpowiadany reset jest nieskuteczny. Teraz, przed wyłączeniem PC odinstalowywuję zarówno telefon i niezanane urządzenie z tymi sterownikami. Wówczas start systemu jest bezproblemowy. Może ktoś pomóc :?: Bardzo proszę...
    dzezu
    Level 1  
    Witaj kernelpanic
    U mnie sytuacja wyglada tak że sterowniki nie pasują i mam komunikat :
    System Windows nie może zainicjować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. (Kod 37). Co mogę jeszcze zrobić ?
    W Menadżerze urządzeń pojawiają mi się 2x WinUsb Device oraz Urządzenie MTP USB z wykrzyknikami. Jak próbuję zaaktualizować sterownik i wybrać inny to mam komunikat że : System Windows ustalił, że oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia jest aktualne. Dzięki za pomoc
    krzywaj
    Level 25  
    Odinstaluj urządzenie z komputera z zaznaczoną opcją "usuń oprogramowanie sterownika". Później podepnij ponownie. Powinno samo złapać sterownik z Windows Update, a jak nie to instaluj te co masz podane wyżej.
    adrianoz007
    Level 12  
    dodam jeszcze, że możesz spróbować odinstalować tak jak wyżej koledzy podali, wejść w tryb awarajny, zainstalować sterowniki i uruchomić system ponownie w normalnym trybie.