Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bmw e36 - wysokie obroty , nie równa praca silnika , kontrolka wtrysku

10 Lut 2014 20:10 2397 3
  • Poziom 9  
    Witam , jestem początkujący i w razie jakichkolwiek moich błędów proszę pisać .. Moj problem zaczął się gdy moje bmw e36 318 tds silnik m41 zaczęło pukać podczas jazdy , pękł korbowód , postanowiłem zmienić silnik na inny , kopiłem silnik z anglika na gwarancji , sprawdzany "na stole" przełożyłem osprzęt z starego silnika prócz pompy wtryskowej . po wstawieniu silnika pojawił się problem podłączenia instalacji otóż nie mam 100 % pewności co do podłączenia czujnika położenia walu , posiada ktoś może schemat lub mógłby sprawdzić w swoim tds jakie kolory przewodu prowadza do niego .. Auto odpala i wchodzi po chwili samo na 2,5-3,5 tys obrotów i zapala sie kontrolka wtrysku , miał ktoś taki przypadek lub jest mi w stanie udzielić przydatnych informacji ?

• Poziom 19  
    najlepjej podłącz pod kompa i wtedy coś może pompżemy
  • Poziom 9  
    pod komp podpięty , błędów brak .. pompę i wtryski na pracy silnika musi sprawdzić a silnik ma problemy z odpaleniem a jak odpali bardzo nie równo chodzi i wchodzi sam na wysokie obroty , silnik trochę stal i wole usunąć usterkę a później go odpalać niż piłować silnik na 3 tys obrotów a odczyt z tego pewnie żaden , może ktoś sprawdzić mi tylko kolory przewodów dwóch czujników ? wystarczy mi to bo forumowicze nie kojarzą przypadku widocznie , tematów jest sporo ale żaden nie odpowiada mojemu przypadkowi
  • Poziom 8  
    Witam
    Powinien pomoc wds planeta bmw znajdziesz jak wpiszesz w google bardzo dobry program.
    pozdrawiam