Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alternatywa dla Panasonica 39e6

rud3b0y 11 Lut 2014 13:39 927 2
  • #1 11 Lut 2014 13:39
    rud3b0y
    Poziom 5  

witam,

zakupiłem niedawno tego panasonica, ma ładny design, świetny kontrast i odwzorowanie kolorów ale niestety trochę smuży, nie wiem czy się do tego przyzwyczaję i zastanawiam się czy jest jakaś alternatywa dla tego modelu z natywnym 100hz do 2500 zł (maksymalnie 40 cali)

myślę o samsungu f6400 ale nie podoba mi się design (srebrna nóżka) no i obraz nie będzie tak dobry (gorsze kąty widzenia i odwzorowanie kolorów)

czy są jeszcze jakieś modele warte polecenia do 2500 k?

moje preferencje:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25 m2 - pokój połączony z kuchnią
    2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-2,5 m
    3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
    4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? również bokiem ale wtedy mogę obrócic telewizor
    5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
    6.Jak słońce świeci w pokoju ? nie świeci
    7.Jaki masz obecnie telewizor ? CRT 29"
    8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? smart tv, bezproblemowe odtwarzanie mkv i innych formatów z napisami z pendrive
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowa kablówka ale część programów mam na analogu
    10.Jakie urządzenia ? telefon
    11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? w zależności od dnia 3-10 h
    12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa, mimo że nie wpada mi do pokoju słońce to nie chce, żeby odbijało się w nim światło lamp
    13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, programy, koncerty z youtube
    14.Czy zamierzasz surfować po internecie ? tak ale nie dużo
    15.Czy zamierzasz grać w gry - czasem, z telefonu
    16.Preferencje co do marki ? Samsung, Panasonic
    17.Preferencje co do wielkości ?39-40"
    18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Smużenie, nienaturalne kolory, zła jakoś obrazu
    19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? w dzień i wieczorami ale w pokoju jest z reguły niezbyt jasno a przy oglądaniu często jest zapalone światło
    20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500 zł
    21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie zależy mi na 3d

• #2 11 Lut 2014 13:54
    speedy9
    Pomocny dla użytkowników

Miałem Panasonica 39E6E przez tydzień, został wymieniony na Samsunga z serii F5500. Jakość obrazu bardzo dobra, nie ma się do czego przyczepić. Ale:
    1. obsługa nieintuicyjna. Mam porównanie z LG i Samsung
    2. kiepska obsługa filmów z USB. Mój LG z 2011 "łyka" wszystko jak do tej pory, a ten Panasonic nie odtworzył 2 na 4 filmy, które sprawdzałem.

Do Twojego pokoju to nie 39" a przynajmniej 42". Mam taką przekątną i podobną odległość.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME