Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Nowy tablet Lenovo IdeaPad A1000

KooGaid 11 Lut 2014 18:45 1218 0
 • #1
  KooGaid
  Poziom 15  
  Witam


  Na sprzedaż Tablet Lenovo IdeaPad A1000

  Tablet jest nowy, w zestawie pudełko, instrukcja, ładowarka i kabel USB

  Włączony tylko w celu sprawdzenia


  Cena Allegro 360-400zł

  U mnie tylko 330 zł


  Zaawansowane głośniki stereo
  Ciesz się zaawansowanymi wrażeniami dźwiękowymi podczas korzystania z wszelkich zasobów multimedialnych, takich jak filmy, gry i muzyka. Podwójne głośniki stereo tabletu A1000 są rozsunięte tak, aby zapewnić lepsze efekty stereo i ustawione w stronę przedniej części tabletu w celu uzyskania lepszych wrażeń dźwiękowych.

  Dolby® Digital Plus
  Funkcja poprawy dźwięku Dolby® umożliwia uzyskanie bardziej naturalnego dźwięku o większej głośności, pozbawionego zniekształceń, podczas odsłuchu przez słuchawki lub wbudowane głośniki.

  Pełna łączność
  Port Micro-USB do ładowania i podłączania urządzeń zewnętrznych oraz gniazdo kart micro-SD umożliwiające zwiększenie pamięci przechowywania.

  Obsługa USB OTG
  USB OTG (On The Go) pozwala na ładowanie i podłączanie innych urządzeń, np. pendrive'a.(OTG wymaga specjalnego, dodatkowego kabla).

  Ekran HD 7"
  Wyświetlacz HD tabletu IdeaTab A1000 zapewnia czysty i pełny kolorów obraz zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Ekran cechujący się 72-procentową paletą barw zapewnia żywy obraz podczas wyświetlania materiałów wideo i zdjęć, w zdecydowanie lepszy sposób od wielu wyświetlaczy stosowanych w znacznie droższych tabletach.
  Wielki komfort w kieszonkowym rozmiarze
  Tablet IdeaTab A1000 o grubości 10,7 mm i wadze 340 g ma wymiary idealne do czytania, słuchania muzyki i przeglądania stron internetowych, a gdy go nie używasz, z łatwością zmieści się w kieszeni.

  Ergonomiczne wzornictwo
  "Zaokrąglona" konstrukcja tabletu A1000 podkreśla jego smukłość, podczas gdy zakrzywione powierzchnie sprawiają, że trzyma się go wygodnie.
  Długi czas działania baterii
  Tablet A1000 zapewnia 8 godzin przeglądania stron internetowych za pomocą połączenia WiFi po jednym naładowaniu baterii.

  Łączność WiFi
  Pozostawaj w łączności dzięki technologii 802.11b/g/n WiFi oraz Bluetooth® 3.0.

  Przednia kamera
  Prowadź rozmowy wideo ze znajomymi za pomocą umieszczonej z przodu kamery internetowej 0,3 M.


  [Sprzedam] Nowy tablet Lenovo IdeaPad A1000 [Sprzedam] Nowy tablet Lenovo IdeaPad A1000 [Sprzedam] Nowy tablet Lenovo IdeaPad A1000 [Sprzedam] Nowy tablet Lenovo IdeaPad A1000
  Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).