Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes C w203 2.0 kompresor - Problem z hydrauliką

Dzikijoe 12 Lut 2014 23:04 2037 0
    Dzikijoe
    Poziom 2  
    Witam . Samochód został przyprowadzony z niemiec i rozebrany przez niemców a dokładnie ściagniete były wałki. W pierwszej kolejnoci zaczelem od najprostrzej rzeczy wymienilem łańcuch rozrządu bo miał luzy i był zużyty odpaliłem mercedesa odpalił i przez 30 sekund bez żadnych przygazówek było wszystko ok po przygazowaniu mercedes chodzil na 2 cylindry myślałem ze poprostu podstawiły się hydrauliczne kompensatory luzu zaworowego to pomyślalem ze jak zostanie na noc to rano zejdzie olej z hydrauliki i bedzie wszystko ok no ale nie jest . wiec rozebrałem znowu góre wycisnełem hydrauliczne kompenstory poskładalem i odpalilem i wszystko ok do pierwszej przygazówki zauwazyłem ze teraz nie pali na inne cylindry niż za pierwszym razem pomyslalem ze zawor sie zacina na pompie olejowej sciągnełem miske ale tam jest wszystko ok . i Jeszcze jedno pytanie czy ktos wie jak zmierzyc ciśnienie oleju bo wiem ze w mercedesach nie ma takiej mozliwości ktos moze wie w ktory kanał olejowy mozna sie w wiercić z zmierzyc ciśnienie oleju ?:) Mój pierwszy Temat .