Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows Live Mail 2012 - Przenoszenie całego Windows Live Mail na inny komputer

13 Feb 2014 09:18 6123 2
  • Level 9  
    Witam!

Szukałem, ale nie znalazłem. Mam Win 7 x64 i coś się stało z systemem. W awaryjnym działa poprawnie wszystko, w normalnym nie.

Chciałem jakoś ratować to co mi pozostało. Nawet przywróciłem najważniejsze pliki systemu z recovery ale to nic nie dało.

Mam bardzo dużo wiadomości firmowych w Windows Live Mail 2012 i chciałem go przenieść na dysk wymienny a potem przywrócić na nowy, czysty Windows.

Czy jest jakaś metoda przenoszenia WLM 2012 czy wystarczy folder magazynu przenieść i po sprawie?

Dodam, że nie mogę użyć opcji Import/Export wbudowanej w WLM 2012 ponieważ po uruchomieniu komputera w normalnym trybie praktycznie od razu się zawiesza i nie można nic zrobić, a czekanie dwie godziny nic nie daje...

Mam dostęp w zasadzie tylko w awaryjnym, z którego piszę. WLM 2012 w awaryjnym się nie uruchamia nawet.

Proszę o pomoc.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 42  
    A poczta jest na IMAP czy POP3 ?
  • Level 9  
    Poczta jest na POP3

Okazało się, że dysk jest walnięty, i to w miejscu, gdzie zapisał pocztę, więc po temacie. Można zamknąć, poczta nie do odzyskania.