Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reloop Digital Jockey 2 - wymiana mikroswicha (CUE)

lesny 13 Feb 2014 11:56 1395 4
    lesny
    Level 10  
    Witam

Drodzy forumowicze! Mam następujący problem. W moim kontrolerze zacinają się przyciski CUE, postanowiłem więc je wymienić. Właśnie miałem je zamawiać ale przejrzałem trochę postów na różnych forach w internecie i teraz nie wiem jakie kupić. Wiele osób pisze żeby kupić np od Pioneera kosztują 12 zł ale podobno są niezawodne a inni piszą żeby kupić zwykłe za 50 gr bo to to samo co te z Pioneera. Przyjrzałem się zdjęciom tych styków od Pioneera i widzę że bez problemu będą pasować.
    lesny
    Level 10  
    To ja wiem że Reloop ich nie robi tylko zastanawiam się czy kupując lepsze nie rozwiąże problemu na dłuższy czas bo rozkręcanie co chwile całego kontrolera do jest pracochłonne.
    DjMapet
    Level 43  
    Można kupić lepsze, ale za 12 zł? Wątpię czy taki będzie aż tak bardzo lepszy od tego za 50 gr, biorąc pod uwagę tak dużą różnicę ceny.
    Kiedyś kupiłem (do klawisza) w Meditroniku najlepsze jakie mieli i po czasie okazało się, że padają prędzej od starych.

Pozdrawiam.
    lesny
    Level 10  
    W takim razie zakupie te tanie. Mam nadzieje że wytrzymają z rok tak jak te co były zamontowane oryginalnie.