Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xbox 360 Monitor Benq G922HDAL - Monitor VGA Kabel VGA/AV Xbox 360

SebaTox 13 Feb 2014 15:00 1725 1
    SebaTox
    Level 2  
    Witam!
    Ostatnio zakupiłem Xbox'a 360 i z racji tego, iż posiadam monitor wyżej wymieniony, który ma tylko wejście D-Sub (VGA) kupiłem do niego kabel za 30 zł VGA/AV.
    Niestety obraz jest wręcz obrzydliwy, biały kolor się wręcz rozmywa, jeśli jakiś napis jest koloru białego na jakimś tle to trudno go przeczytać, inne kolory sobie lepiej radzą. Zauważyłem, że we wtyczce która wchodzi do monitora od kabla pin numer 6 jest jakby tzn. ułamany (wystaje go może 1/3 tego co innych pinów).
    Czy ten pin jest tak zrobiony specjalnie czy może kupiłem jakiś trefny kabel?
    Czy ten pin może znacząco wpływać na jakość? Dodam, iż monitor jest HD ready 1366x 768 lecz na rozdzielczości większej niż 640 x 480 (ustawionej na xboxie) jest gorzej.
    Do tego ekran jest strasznie ciemny chociaż został ustawiony na max jasności.
    Dodam, iż przy normalnej pracy z komputerem spisuje się super monitorek.
    Nie spodziewałem się cudów lecz jakość jest gorsza od 20 letniego telewizora CRT podpiętego pod SCARTA :(
    arnoldziq
    Moderator of Programming
    Kabel jest uwalony.
    Mój syn ma X360 podłączony poprzez kabel VGA do 22" monitora Samsunga i odpala na nim full HD.
    Kolory także są bardzo ładne.
    Chyba nawet "żywsze" niż w TV. Ale może to kwestia ustawień kolorów w poszczególnych urządzeniach.