Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google chrome i zacinający się youtube.com, i wyświetlany w kilku procesach

eryk.tomaszewski 14 Lut 2014 18:38 1617 8
  • #1 14 Lut 2014 18:38
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  

Elo, jeśli pomyliłem działy to sorki...po prostu coś mnie nurtuje związanego z przeglądarką google chrome...i mam do was pytanie, czego google chrome na liście procesów jest wyświetlana w kilku, albo nawet kilkunastu procesach, ostatnio naliczyłem 11 razy, ale to z 8 zakładek miałem włączonych, ale to chyba nie ma znaczenia na ilość procesów...a teraz drugie pytanie, też chodzi o google chrome, chodzi o to że jak mam włączoną zakładkę youtube.com, i leci jakaś piosenka to jest fajnie, ale gdy chce przełączyć na inna zakładkę np na facebooka, to ta zakładka z youtube.com tak sie zacina że szok, macie pomysły czym to spowodowane...dodam, że ten komputer nie stygnie...bo i w nocy odpalony i w dzień...a na innym komputerze tak nie mam z tym youtubem...normalnie ładnie gra, cała piosenka bez przerwy jakiejkolwiek...a teraz jeszcze jedna sprawa, chodzi o youtube'a, otóż po uruchomieniu komputera i włączeniu youtube'a wskaźnik głosu jest ustawiony domyślnie na połowie jak to zmienić??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, myślę że pomożecie.

0 8
  • #2 14 Lut 2014 22:50
    actin
    Poziom 33  

Wskaźnik głosu ustawiania witryna, nie do zmiany. Z kolei co do procesów - również mam kilka w menadżerze. Sprawdzałem na każdym komputerze i wszędzie tak jest.

0
  • #3 15 Lut 2014 08:15
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  

Już rozgryzłem...usunąłem, całość, z hasłami, w ccleanerem sie pobawiłem z rejestru nawet google chrome...i zainstalowałem na nowo. Jest w porządku wskaźnik głosu na maksa, i przy przeglądaniu innych zakładek youtube już się nie zacina.

0
  • #4 15 Lut 2014 12:48
    kasiunia7777
    Poziom 39  

eryk.tomaszewski napisał:
    zego google chrome na liście procesów jest wyświetlana w kilku,

Chrome tak ma od zawsze. Nowa Opera na silniku chrome tak samo.

Podaj specyfikacje komputera, zwłaszcza procesor, ilość ram i zasilacz i z jakiego systemu korzystasz.
    Wiedz o tym, że jak masz 1 rdzeniowy procesor to tak będzie, one już nie wyrabiają na przeglądarki internetowe i żeby cokolwiek komfortowo poprzeglądać. Trzeba minimum mieć jakiś procesor intel core 2 duo, intel dual core, amd athlon x2 z zegarem minimum 1,6GHz.
    Do tego daj zrzut z crystal disc info.

0
  • #5 16 Lut 2014 11:05
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  

A to ja mam kierat, a nie komputer.

0
  • #6 16 Lut 2014 12:04
    kasiunia7777
    Poziom 39  

Podaj specyfikację tego swojego kierata :D zobaczymy co da się zrobić.

0
  • #7 16 Lut 2014 13:27
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  

Procesor: AMD Athlon X2 Dual-Core QL-65 2.10 GHz

Zainstalowana pamięć (RAM): 4 GB (dostępne 3,25 GB)

Karta graficzna: ATI Radeon HD 3200 Graphics

Win 7, 64 bit.

0
  • #8 16 Lut 2014 15:05
    kasiunia7777
    Poziom 39  

Spokojnie wystarczający tu powinno wszystko płynnie śmigać. Musisz mieć bałagan w systemie ewentualnie uszkodzenie dysku.
    Zasilacz jeszcze podaj.

Zaczniemy coś z tym robić.
    Na początek daj zrzuty z programu crystal disc info.
    Daj też zrzuty z msconfig zakładki Uruchamianie.

Dodano po 2 [minuty]:

Także radze zmianę przeglądarki na inną opera czy firefox. Chrome jest bardzo ciężki zwłaszcza dla procesora.

0
  • #9 03 Lut 2017 13:46
    eryk.tomaszewski
    Poziom 8  

zmieniłem. dzięki

0