Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Google chrome i zacinający się youtube.com, i wyświetlany w kilku procesach

eryk.tomaszewski 14 Feb 2014 18:38 1833 8
GoodRam konkurs
    eryk.tomaszewski
    Level 8  
    Elo, jeśli pomyliłem działy to sorki...po prostu coś mnie nurtuje związanego z przeglądarką google chrome...i mam do was pytanie, czego google chrome na liście procesów jest wyświetlana w kilku, albo nawet kilkunastu procesach, ostatnio naliczyłem 11 razy, ale to z 8 zakładek miałem włączonych, ale to chyba nie ma znaczenia na ilość procesów...a teraz drugie pytanie, też chodzi o google chrome, chodzi o to że jak mam włączoną zakładkę youtube.com, i leci jakaś piosenka to jest fajnie, ale gdy chce przełączyć na inna zakładkę np na facebooka, to ta zakładka z youtube.com tak sie zacina że szok, macie pomysły czym to spowodowane...dodam, że ten komputer nie stygnie...bo i w nocy odpalony i w dzień...a na innym komputerze tak nie mam z tym youtubem...normalnie ładnie gra, cała piosenka bez przerwy jakiejkolwiek...a teraz jeszcze jedna sprawa, chodzi o youtube'a, otóż po uruchomieniu komputera i włączeniu youtube'a wskaźnik głosu jest ustawiony domyślnie na połowie jak to zmienić??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, myślę że pomożecie.
  • GoodRam konkurs
    actin
    Level 33  
    Wskaźnik głosu ustawiania witryna, nie do zmiany. Z kolei co do procesów - również mam kilka w menadżerze. Sprawdzałem na każdym komputerze i wszędzie tak jest.
  • GoodRam konkurs
    eryk.tomaszewski
    Level 8  
    Już rozgryzłem...usunąłem, całość, z hasłami, w ccleanerem sie pobawiłem z rejestru nawet google chrome...i zainstalowałem na nowo. Jest w porządku wskaźnik głosu na maksa, i przy przeglądaniu innych zakładek youtube już się nie zacina.
    kasiunia7777
    Level 39  
    eryk.tomaszewski wrote:
    zego google chrome na liście procesów jest wyświetlana w kilku,

Chrome tak ma od zawsze. Nowa Opera na silniku chrome tak samo.

Podaj specyfikacje komputera, zwłaszcza procesor, ilość ram i zasilacz i z jakiego systemu korzystasz.
    Wiedz o tym, że jak masz 1 rdzeniowy procesor to tak będzie, one już nie wyrabiają na przeglądarki internetowe i żeby cokolwiek komfortowo poprzeglądać. Trzeba minimum mieć jakiś procesor intel core 2 duo, intel dual core, amd athlon x2 z zegarem minimum 1,6GHz.
    Do tego daj zrzut z crystal disc info.
    eryk.tomaszewski
    Level 8  
    A to ja mam kierat, a nie komputer.
    kasiunia7777
    Level 39  
    Podaj specyfikację tego swojego kierata :D zobaczymy co da się zrobić.
    eryk.tomaszewski
    Level 8  
    Procesor: AMD Athlon X2 Dual-Core QL-65 2.10 GHz

Zainstalowana pamięć (RAM): 4 GB (dostępne 3,25 GB)

Karta graficzna: ATI Radeon HD 3200 Graphics

Win 7, 64 bit.
    kasiunia7777
    Level 39  
    Spokojnie wystarczający tu powinno wszystko płynnie śmigać. Musisz mieć bałagan w systemie ewentualnie uszkodzenie dysku.
    Zasilacz jeszcze podaj.

Zaczniemy coś z tym robić.
    Na początek daj zrzuty z programu crystal disc info.
    Daj też zrzuty z msconfig zakładki Uruchamianie.

Dodano po 2 [minuty]:

Także radze zmianę przeglądarki na inną opera czy firefox. Chrome jest bardzo ciężki zwłaszcza dla procesora.
    eryk.tomaszewski
    Level 8  
    zmieniłem. dzięki