Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System Linux - błąd po instalacji z pendriver'a - co zrobić?

14 Lut 2014 19:37 936 9
  • Poziom 9  
    Witam!
    Dziś chciałem zainstalować Linux'a z pendrive na mojego drugiego stacjonarnego kompa.
    Instalacja przebiegła bezproblemowo jednak po restarcie komputera wyskakuje mi taki błąd.
    System Linux - błąd po instalacji z pendriver'a - co zrobić? System Linux - błąd po instalacji z pendriver'a - co zrobić?
    Co w takiej sytuacji mam zrobić?
    P.s jeżeli macie jakieś sprawdzone źródło z Windows XP to był bym Wam bardzo wdzięczny!
    Pozdrawiam :)
  • Spec od komputerów
    SMART dysku podaj.
  • Admin grupy komputery
    Bimberman napisał:
    Dziś chciałem zainstalować Linux'a z pendrive
    Jaki dokładnie?
  • Poziom 9  
    Smart Dysku....A Możesz opisać dokładnie co to dokładnie jest, gdyż jestem zielony w sprawach komputera... ;)
    Linux Ubuntu 13.10
  • Poziom 9  
    W przeciągu 20 min podam SMART

Dodano po 15 [minuty]:

Tak jak wspominałem jestem zielony w takich sprawach. Z poziomu pulpitu potrafie gdyż zrobiłem SMART na działającym kompie. Jednak na drugim z poziomu BIOS'a nie potrafię.
    Wybaczcie, mogę podać parametry PC.
    Procesor 1-Rdzeniowy 2.66 GHz
    RAM DDR1 2x512MB
    Karta GForce 128bit FX5500 DDR1
    Twardy Dysk 200GB Samsung 7200rpm 8mb
    Wcześniej działał mi Windows 7 lecz bez żadnych sterowników Działało mi tylko podgląd obrazów. Avast i Google Chrome gdzie mogłem nieliczne strony przeglądać.... :/
  • Poziom 9  
    Ni cholery....:( nie moge zrobić SMART'u dysku... Nie mam dostępu do pulpitu w tym Linux'ie więc nie dam rady, ale Dziękuje wszystkim za chęci pomocy w rozwiązaniu problemu! Kumpel Informatyk za 2 dni wraca do Polski więc te 2 dni już mnie nie zbawią. :)
    Pozdrawiam