Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Micra 2003 1.5cdi auto nie odpala po nocy

wnor 14 Feb 2014 19:45 2058 7
    wnor
    Level 9  
    Witam wszystkich. Posiadam Nissana Micre 2003 r 1.5 cdi. Mam problemy z odpalaniem auta a w szczególności kiedy samochód postoi całą noc. Z rana zaczyna się zabawa z uruchomieniem. Kręci kręci i kręci pada akumulator wymieniam na nowy zaczynam od początku. Po 3,4 godz zaskoczy. Po tym wszystkim mogę go w ciągu dnia gasić i ponownie odpalać bez problemu. Nie wiem co jest. Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiednich informacji. Proszę o pomoc.
    bladi02
    Level 12  
    Najprawdopodobniej zapowietrza się to najczęstsza przyczyna można z tym coś pokombinować :lol:

Można założyć elektrozawór na przewód doprowadzający paliwo do pompy a na powrót zaworek kierunkowy który puszcza paliwo tylko w jedną stronę :D
    wnor
    Level 9  
    Zawór kierunkowy jest założony paliwo nie schodzi. Na komputerze pojawia się błąd DF 772. I rozkładam ręce i większość elektroników.
    bladi02
    Level 12  
    Wydaje mi się , że jest to błąd związany z układem common rail coś z wtryskami sprawdź jeszcze filtr paliwa czy jest dobrze zamontowany a jeśli dawno nie był wymieniany to pasowało by wymienić:D
    lukado1
    Level 20  
    problem dziesiatki razy opisany na forach w kilku krajach i jezykach - wystarczy na GOOGLE wpisac.... reasumując układ wtryskowy Delphi tak ma
    trans-serwis
    Level 39  
    lukado1 wrote:
    reasumując układ wtryskowy Delphi tak ma
    I co reasumując, twoim zdaniem nic się nie da zrobić? Tak ma być.
    wnor wrote:
    Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiednich informacji. Proszę o pomoc
    Nie szukaj informacji tylko warsztatu który zna ten silnik i ci to zrobią.
    andrzej20001
    Level 43  
    Pompa sieje opiłkami.
    lukado1
    Level 20  
    tak ma to znaczy ze bardzo awaryjny jest pompy sie łuszczą, wtryski padają itd... oczywiscie ze tak nie ma byc ale naprawa moze byc kosztowna - jak to DIESLA