Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot planet - kodowania w Peugeot Planet

14 Lut 2014 20:27 4326 11
  • Poziom 27  
    Panowie czy tym ryżowym Peugeot Planet wkoduje np. wyświetlacz środkowy w 407 na klimę dwustrefową, dlatego że po zmianie wyświetlacza pokazuje tylko jedną strefę, czy w partnerze 1.6 hdi nowy model skonfiguruje EDC bez klimy na sterownik z klimą. Proszę o odpowiedz bo zamierzam to nabyc.
  • Poziom 42  
    Przestań.... przeraża cię cena "ryżowego"....obciach z takim pytaniem...
  • Poziom 27  
    Cena to pikuś ale po co ma mi leżec w kącie mam tester który wymiata mi dobrze grupę PSA chodzi mi o kodowania sterowników czy to coś zrobi jakąkolwiek zmianę w konfiguracji czy lepiej kupic dobry programator i podchodzic z drugiej strony przez podmiany softu
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    melas napisał:
    Cena to pikuś ale po co ma mi leżec w kącie mam tester który wymiata mi dobrze grupę PSA chodzi mi o kodowania sterowników czy to coś zrobi jakąkolwiek zmianę w konfiguracji czy lepiej kupic dobry programator i podchodzic z drugiej strony przez podmiany softu

Widać, że ten Twój tester nie wymiata Ci tak dobrze grupy PSA jeżeli nie możesz przeprowadzić konfiguracji kalk. ECU.
    Chińskim PP można to wykonać
  • Poziom 27  
    Oj wymiata uwierz mi tylko jeszcze dodatkowo 40 innych marek obrabia ale jak to uniwersal zawszę brakuję tych szczegółowych kodowań, czy zmian konfiguracji.
    PS.
    Jeszcze jakby ktoś potwierdził że obsługuję w pełni EDC 17 z najnowszych partnerów 1.6 hdi to bym był zadowolony i utwierdził swoją wiedzę.
  • Poziom 42  
    No chłopie daj żyć!, przecież ten ryżowy sprzęt praktycznie "nic" nie kosztuje, nad czym ty się zastanawiasz... a jak chcesz mieć pewność to kup oryginalny z aktualizacjami i wsparciem...bez piractwa...
  • Spec od samochodów
    No to jak wymiata jak nie robi edc 17 toć to podstawa na tą chwilę
  • Użytkownik obserwowany
    Jak kupisz tani to współczuje są dwie 2 wersje.
    Aktualizację instalacja w tym to jest koszmar ale ich pełno aż za dużo.
  • Poziom 11  
    O oryginalnym interfejsie do PSA może zapomieć.
    Nie ma możliwości kupna