Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Desire Z kalibracja dotyku

14 Lut 2014 21:50 1794 6
  • Poziom 9  
    Witam, wymieniłem z dotyk i z tego co wyczytałem w sieci tyle, że dotyczyło to htc wildfire S trzeba zrobić kalibrację poprzez goldcard i wrzucenie na nią dwóch plików. Jak się domyślam w zetce trzeba zrobić to samo, aby dotyk zaczął działać i pytania czy goldcard do zetki można zrobić sposobem jak do WF S ? i czy te dwa pliki mogą być od WF S czy do zetki są inne ?
  • Poziom 19  
    Na jaki dotyk wymieniłeś? Oryginał czy podróbkę?
  • Poziom 9  
    Raczej podróbkę z logo T-mobile (ktoś gdzieś takie kupował i nie narzekał)
    Może trochę opiszę o wszystko zaczęło się od tego, że nagle bez przyczyny ciężko było odblokować tel w esemesach reagował tylko na przycisk "wyślij" parę godzin później już całkowicie padł dotyk. Myślałem, że to przez taśmę bo przez nią już nie miałem podświetlenia klawiatury i głosu w głośniczku rozmów. Kupiłem więc drugą zetkę z rozbitym dotykiem jako dawca taśmy, jednak wymiana taśmy nic nie pomogła na dotyk, przełożyłem więc całą połówkę z wyświetlaczem do rozbitka i też dotyk nie reaguje. Postanowiłem więc kupić dwa nowe dotyki do obu telefonów i w żadnej konfiguracji ani jeden nie działa w cale. Dlatego myślę, że można jeszcze spróbować kalibracji, bo dwa wadliwe nowe dotyki to byłby lekki peszek. Wracając do tego co przestał działać to możliwe jest by się sam rozkalibrował jakimś cudem ? (tel nie zalany noszony w pokrowcu z folią na wyświetlaczu)
  • Poziom 34  
    W tym modelu nie ma kalibracji dotyku, reklamuj ten szajs co kupiłeś.
  • Poziom 9  
    Jak coś to taki zamówiłem htxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Moderowany przez jever 23:

3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

l
  • Poziom 9  
    Troszkę sobie za niego życzą chyba, że znowu kupię jakiegoś dawce za grosze lub teraz za 200 stówki idzie wyrwać zetkę. Ale dzięki za pomoc.