Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pentagram Monster - Zbyt wiele prób narysowania wzoru

15 Lut 2014 12:51 4152 16
  • Poziom 10  
    Mam taki sam problem i tu jakoś nie widziałem do końca rozwiązania. Mam telefon Pentagram Monster [ŚMIEĆ!] i dzisiaj rano patrzę a tu ten nieszczęsny problem "zbyt wiele prób narysowania wzoru" choć tym telefonem nikt się nie bawił i nie wiem skąd to się wzieło - wczoraj jak ostatni raz go dotykałem to włączyłem tryb samolotowy ale to nie powinno mieć związku... Oczywiście hasło do Google pamiętam... ale wyłączone jest WIFI więc jak dobrze rozumiem - hasło mogę sobie wsadzić tak? Co mam teraz zrobić? Da się włączyć wifi jakoś przez kompa, po kablu? Proszę pilnie o pomoc, ten rupieć jest mi potrzebny do pracy...
  • Poziom 40  
    Wgranie od nowa oprogramowania załatwi sprawę.
  • Poziom 26  
    Czy jest włączone WIFI czy nie, nie ma to znaczenia i tak hasło by nie pomogło. Poszukać do swojego modelu sposób w jaki możesz wykonać hard reset (jeśli tak jest). Stracisz wszystkie dane, ale kod zniknie.
  • Poziom 10  
    Takie odpowiedzi to już znalazłem... NIe wiem jak mam zrobić ten hard reset... Szukałem trochę w google i nie znalazłem, żadnej odpowiedzi.... :///

bajeczny88 a dlaczego hasło przy włączonym wifi by nie pomogło?? No po co to w ogóle jest??
  • Poziom 26  
    Z doświadczenia powiem Ci, że ludzie wpisują poprawne hasło w takiej sytuacji, a telefon i tak wyświetla, że jest nieprawidłowe i nic to nie daje.
  • Poziom 10  
    No dobra... a wracając do tematu... konkrety? Co dalej zrobić?
  • Poziom 26  
    Masz przecież konkrety, reset albo soft. Nic innego się nie robi w takich przypadkach.
  • Poziom 10  
    No ale jak konkretnie mam zrobić ten reset? Nie umiem...
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Coś chyba słabo googlowałeś. Spróbuj tego.

Klawisz głośności "+" wciśnięty podczas uruchamiania
    i parę sekund po pojawieniu się loga - puszczasz.
    W trybie serwisowym wybierasz "wipe data/factory reset".
    Sterujesz +/-, wybierasz klawiszem włączania.
  • Poziom 10  
    Znalazłem to ale nie działa mi to, próbowałem kilka razy... :///

• Poziom 32  
    kwardinho napisał:
    Znalazłem to ale nie działa mi to, próbowałem kilka razy... :///

To źle próbowałeś rób do skutku musi działać.
  • Poziom 10  
    ok, udało się wejść w te menu... co dalej?
  • Poziom 26  
    bajeczny88 napisał:
    W trybie serwisowym wybierasz "wipe data/factory reset".
    Sterujesz +/-, wybierasz klawiszem włączania.

Umiesz czytać ze zrozumieniem?
  • Poziom 10  
    DObra, dzięki. zrobiłem tyle co się dało... teraz muszę pokopiować dane. i chyba zrobię aktualizację Androida o ile się da. Mam tutaj 4.0.4
  • Poziom 26  
    A jaki związek ma Galaxy S z Pentagramem?
  • Poziom 29  
    @up
    A jaki zwiazek z tym tematem na Twoj post?
  • Poziom 10  
    Podsumowując temat....
    Kilka rad mi się przydało:

1. wifi nie miałem włączonego tylko reset tzw "twardy"
    2. nowy soft w telefonie - nie wiem czy to jest też równe z nowszą wersją androida...
    3. telefon działa sprawniej trochę po tej zmianie i po kilku dniach widzę taką różnicę, że bateria jest jakieś 25-30% mocniejsza - w sensie, że dłużej trzyma