Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

win xp pro - sam się wyłącza

nawarez 15 Lut 2014 18:20 861 4
  • #1 15 Lut 2014 18:20
    nawarez
    Poziom 9  

Witam.Ostatnio po zabawie syna-obiecywałem że więcej tego już nie będzie-wystąpił problem z Win XP Pro.Nie działają pliki exe.Nie otwierają się.Jak na nie kliknę to komp po chwili wyłącz się sam.Chciałem poszukać programu do naprawy rejestru i gdy tylko kliknąłęm w w przeglądarce internet exploer registry czy coś podobnego to też się wyłączył.Jak klikam w przeglądarce np.dobreprogramy,nasza klasa onet czy jakieś tam to otwiera a jak cokolwiek registry to od razu się sam wyłącza.Jak wpiszę rejestr to stronę otwiera ale jak padnie tekst registry czy exe-komp się wyłącza.Duchy?Jak nic nie da rady to jak zrobić reinstalację systemu?Mam program na CD,dysk zewnętrzny a boję się o utratę sterowników do grafiki czy dźwięku etc.Proszę o poradę szanownych forumowiczów.

0 4
  • #2 15 Lut 2014 18:24
    Kolobos
    Spec od komputerów

Daj oba logi z OTL w zalaczniku:
    http://oldtimer.geekstogo.com/OTL.exe
    Dodatkowo zaznacz: lop, purity oraz wszyscy uzytkownicy.

Gdyby z exe byl problem to zmien rozszerzenie z .exe na .com lub .scr

0
  • #3 15 Lut 2014 18:36
    nawarez
    Poziom 9  

teraz piszę ze swoje go kompa ale jak mam dać logi to nie wiem .Uczę się tego kompuretowego tematu i chyba do końca życia tego nie pojmę ,mam47 lat a dopiero od paru lat mm kompa i się uczę.Zaznaczam że ja tego XP nie popsułem.Coś tam wiem ale tylko tyle że dzwoni ale gdzie...?

0
  • #4 15 Lut 2014 21:25
    Kolobos
    Spec od komputerów

Sciagasz, uruchamiasz, zaznaczasz dodatkowo to co podalem. Uruchamiasz skanowanie, po zakonczeniu dajesz otl.txt oraz extras.txt w zalaczniku.

0
  • #5 28 Lip 2016 11:18
    nawarez
    Poziom 9  

Wgrałem ponownie system i pomogło.

0