Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a3 8p - Schemat kostki lampy przedniej

Martinesss 15 Lut 2014 20:31 5925 9
  • #1 15 Lut 2014 20:31
    Martinesss
    Poziom 12  

Witam,
    Szukam schematu kostki przyłączeniowej lampy przedniej do audi a3 8p 2004 rok.
    Jeśli ktoś posiada rysunek z rozpiską, to będę wdzięczny za udostępnienie :)

0 9
  • #2 16 Lut 2014 00:45
    zeimp
    Moderator Samochody

Nadwozie? Ksenony? Ilość drzwi? 8P1? 8P7? 8 PA? Piszesz na forum tecznicznym, to może z łaski swojej podawaj KONKRETNE dane pojazdu! Mamy Ci podać wszystkie warianty? Chcesz precyzyjnej odpowiedzi, to zadaj precyzyjnie pytanie!

0
  • #3 16 Lut 2014 11:45
    Martinesss
    Poziom 12  

Lampy zwykłe bez ksenonów, 3 drzwi, silnik 1,6. Cabrio było produkowane w innych latach, więc przed wywyższaniem, proszę się najpierw zastanowić nad pytaniem, a później je pisać (krzyczeć).. Dla ułatwienia dodaję zdjęcie kostki, o której rozpiskę proszę:

Audi a3 8p - Schemat kostki lampy przedniej

0
  • #4 16 Lut 2014 12:10
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Wiesz co? Takie rzeczy, to przecież miernikiem w kilka minut można zrobić. Wystarczy klapki pościągać.

0
  • #5 16 Lut 2014 20:15
    Martinesss
    Poziom 12  

Chodzi o to, by te lampy sprawdzić czy funkcjonują poprawnie, przykładając do odpowiednich pinów kabelki z akumulatora. Audi nie posiadam i nie mogę być w 100% pewny ich działania, a nie chcę nic popalić / zrobić zwarcia.

0
  • #6 16 Lut 2014 20:24
    Błażej

To co? Nie możesz odpiąć przewodów od żarówek i miernikiem na teście zwarcia wyłapać, który przewód - który pin?

0
  • #8 16 Lut 2014 20:44
    Błażej

Niezłe kwiatki z opisu

Cytat:
    Większość reflektorów z Racingstreet posiada Homologacje drogową E
    Czyli można trafić nie niehomologowane?
    Cytat:
    Światła które proponuje Racingstreet idealnie nadają się do tuningu optycznego, ponieważ są łatwe do zamontowania i mają wysoki współczynnik stylu
    Ciekawe, jak się to mierzy?
    A ty szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Ile to wyłapać sobie przewody od masy, mijania, drogowego i kierunkowskazu? Pozostaną pewnie 4 piny - pozycyjne, i silniczek reflektora. A jak otworzysz klapkę z tyłu, to na pewno dojdziesz do tych od silniczka. To gniazdo chyba też da się odczepić.
    .

0
  • #9 17 Lut 2014 11:59
    zeimp
    Moderator Samochody

Proszę łap i szukaj sobie (na foto reflektory przednie i przewody jakie do nich idą):
    Audi a3 8p - Schemat kostki lampy przedniej Audi a3 8p - Schemat kostki lampy przedniej Audi a3 8p - Schemat kostki lampy przedniej
    To Ci powinno wystarczyć!

0
  • #10 21 Kwi 2014 08:50
    Martinesss
    Poziom 12  

Dorwałem audi, podpiąłem kostkę i nastąpiło rozwianie moich wątpliwości.
    Dziękuję za odpowiedzi, temat zamknięty.

0