Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris Kluczyk - Płytka kluczyka

15 Lut 2014 23:38 2556 3
 • Poziom 2  
  Witam niedawno kupiłem toyote yaris 2004 r
  Pytanie tyczy się kluczyka , ma urwane guziki (moge je kupić na allegro to nie problem) ale widze że na płytce brakuje jednego elementu na płytce który uruchamia się tym guzikiem.
  I moje pytanie czy idzie to zastąpić normalnym przyciskiem , czy miał ktoś taki problem ?


  W zaznaczonym miejscu powinien znajdować się ten element działający na zasadzie włącznika... ale CO TO JEST ? idzie taki element dostać gdzieś w sklepie elektronicznym czy coś ?
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Brakuje ci microswitcha? To "normalny" wyłącznik zwierny. Tylko, że bardzo mały i może być problem z jego zakupem lub dopasowaniem. Choć jeśli możesz kupić klawisze, to może i switche też dostaniesz.
 • Poziom 2  
  Ok. Tylko ten 2 "guzik" wygląda tak jakby tam było coś urwane i nie był kompletny ten microswitch , bo powinno się go wdusić jakoś ( jakby połowy z guzikiem nie było ), przydałoby się zdjecie jakieś jak wygląda ta płytka w całości...
  Może ktoś ma ?
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Wygląda, jakby w jednym brakowało klawisz, a w drugim klawisz i switcha. Ten switch, co został też może być rozwalony. Ale i tak od razu oba trzeba wymienić. Ale nawet jak masz obudowę starego, to powinno udać się coś dobrać.