Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pingi- Kłopot z grami on-line.

dune998 16 Lut 2014 20:31 5313 42
  • #31 16 Lut 2014 20:31
    smario11
    Poziom 31  

Teoretycznie moga olac sprawe jednak w praktyce musza cos zrobic. Nie na darmo sie placi za lacza miedzynarodowe nie male pieniadze zeby one nawalaly jesli chodzi o straty pingow. Inna sprawa to spore przeciazenia bo moga ciac koszta

• #32 16 Lut 2014 20:46
    tomaszgonera
    Poziom 9  

Robiłem testy programem SPEED TEST. Oto moje wyniki przy szybkości łą cza 60 Mb/s:
    Latency: 126ms
    Upload: 5,63 Mb/s
    Download: 42,37 Mb/s.
    Test był robiony z udziałem serwera w USA.

• #33 16 Lut 2014 21:53
    jurek.adam
    Poziom 43  

dune998 napisał:
    Po rozmowie z multimedią wynikło, że sama w sobie dostawa internetu przebiega bez żadnych zakłóceń, wiec zabieram się za wysyłanie im danych z testów które robiliśmy.
    Wyślij test z postu #21, pakiety giną, a to polega reklamacji.
    tomaszgonera napisał:
    Te testy są tylko dla ciebie. Oni nic z tym nie zrobią. Dostawca internetu podaje prędkość do swojego serwera (serwera do którego jesteś podłączony) a dalej nie gwarantuje ci utrzymania tej prędkości. Na to ma wpływ wiele czynników.
    Dzwonią, ale nie w tym kościele.
    tomaszgonera napisał:
    Robiłem testy programem SPEED TEST.
    To sobie można darować przy poważnej diagnostyce.

• #34 16 Lut 2014 22:01
    dune998
    Poziom 7  

Wysłałem, teraz około 2 dni roboczych czekania.

• #35 17 Lut 2014 13:21
    dune998
    Poziom 7  

"Witam,

Dziękuję za kontakt z naszą Firmą.

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragniemy poinformować, iż na podstawie załączonych informacji, nie stwierdzamy problemów z łączem internetowym. Maksymalny średni czas odpowiedzi (kolumna Avrg) to 32ms, co jest bardzo dobrym wynikiem.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą."

Dodano po 16 [minuty]:

Udało mi się zrobić diagnostykę od strony Guild warsa wiec wkleję jego rezultaty:

Kod: html5
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

• #36 17 Lut 2014 14:15
    jurek.adam
    Poziom 43  

dune998 napisał:
    W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie
    Wrzuć lepiej treść zgłoszenia, bo miałeś zgłosić usterkę.

• #37 17 Lut 2014 14:18
    dune998
    Poziom 7  

Dokładnej treści nie przytoczę ale napisałem o wysokim pingu i utracie pakietów w sieci.

• #38 17 Lut 2014 14:30
    jurek.adam
    Poziom 43  

dune998 napisał:
    Dokładnej treści nie przytoczę ale napisałem o wysokim pingu i utracie pakietów w sieci.
    Wyczuli laika i standardowa "zlewka". Konkretnie trzeba podać datę i godzinę testu oraz napisać dokładnie tylko to co na nim widać i o czym pisałem - 2% strat pakietów i to wszystko. Żądać usunięcia usterki. Co dalej. Nie wszyscy dostawcy uznają wyniki testów opartych o protokoły diagnostyczne, ale nie mogą nie uznać tych które dotyczą protokołu transmisyjnego w internecie, czyli tcp. Przyda się, kiedy gra szwankuje robić testy programem http-ping. Opis użycia tutaj, test robisz na adres 64.25.47.118:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=10673282#10673282

Potem reklamacja, a w przypadku jej odrzucenia zgłoszenie do UKE poprzez ich formularz na stronie. Ale formalności mają być załatwione porządnie, reklamacja napisana starannie i w taki sposób, żeby nie została odrzucona z powodu napisania czegoś na wyrost albo zbyt lakonicznych informacji. Kopię pism zapisuj sobie na boku.

• #39 17 Lut 2014 15:03
    dune998
    Poziom 7  

Pingi- Kłopot z grami on-line.

Tyle, że tu wyszło dla odmiany, że jest lekko podniesiony ping a pakiety nie uciekają...

• #40 17 Lut 2014 15:06
    jurek.adam
    Poziom 43  

Nic nie widać, zamieszczaj tylko co na dole, od "Ping statistics". Test ma trochę trwać, żeby nie przeoczyć anomalii. Najlepiej robić wtedy, kiedy jest problem z grą.

• #42 17 Lut 2014 15:30
    jurek.adam
    Poziom 43  

Czemu wklejasz miniaturki? Wrzuć to w normalnej rozdzielczości albo w postaci tekstu. Jeśli dobrze widzę, to obecnie wyniki są do przyjęcia. Albo naprawili albo samo się naprawiło.

• #43 03 Mar 2014 08:31
    kristenswanson
    Poziom 1  

I'm having same issues with my game too. No idea where it's coming from!

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo