Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi a6 2001r 1.8t AJL - schemat elektryczny swap

bkia 16 Lut 2014 11:40 5721 2
  • #1 16 Lut 2014 11:40
    bkia
    Poziom 15  

Witam robię swap do Corrado i szukam schematu instalacji elektrycznej silnika i pod konsolę.
    Dawca Audi A6 2001r 1.8t 180km AJL.
    Szukam schematu, naściągałem schematów wszystkie 2.8 albo 4.2 albo 2.7t nie mogę znaleźć do 1.8t.
    Kupiłem silnik z wiązką silnika i instalację główną pod konsolą, ale gość poucinał kilka wtyczek na wysokości konsoli środkowej do klimatronika niby są ale nie wiem które wtyczki do czego.
    Do tej chwili podłączyłem stacyjkę przełącznik kierunkowskazów i wycieraczek (pająka) antena immo.
    Niby pasują ale czy są te same złącza licznika od golfa IV 99r włącznik główny świateł niby pasuje, pokrętła do oświetlenia licznika i wysokości świateł mają inną wtyczkę.
    Instalacja jest od A6 a konsola od golfa IV. czy pasują w.w przełączniki.
    Mam jeszcze problem z instalacja silnika jest w prawie cała brakuje mi wiązki do czujnika doładowania gdzie to podłączyć w sterownik czy do wiązki głównej.
    Mam dwie wtyczki prostokątne dwu pinowe na wysokości przepływomierza moduł zapłonowy podłączony, podejrzewam zawór odpowietrzania zbiornika i czujnik temperatury w obudowie filtra powietrza.
    Kolory kabli brązowo/biały i czerwono/zielony.
    Odcięta wiązka 2 przewody na wysokości połączenia silnika i skrzyni niebiesko/żółty i brązowy.
    Jeszcze jedno licznik od golfa IV 99r podejdzie do silnika od audi chodzi miedzy innymi o immo 2-3

0 2
  • #2 19 Lut 2014 08:39
    bkia
    Poziom 15  

Nikt mi nie pomoże ??

0