Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Omega B Fl - Ryglowanie z pilota

16 Lut 2014 14:04 2196 2
  • Poziom 2  
    Witam!
    Mój pierwszy post i od razu potrzebuje pomocy. Auto to opel omega 2.2 L 16V z 2000 r. bez alarmu tylko z samym centralnym i domykaniem szyb. Chodzi mi o ryglowanie. Do wczoraj wszystko grało czyli raz guzik na pilocie to zamykanie drugi raz na pilocie to ryglowanie. Jednak coś mu się pokręciło i teraz raz guzik na pilocie i od razu zamyka i rygluje drzwi. Zaznaczam że z kluczyka wszystko działa dobrze czyli jedno przekręcenie kluczyka zamykanie drugie przekręcenie kluczyka to ryglowanie. Akumulator już odłączałem, baterie z pilota wyjąłem i też nic. Bateria wyjęta z pilota na pół godziny i po włożeniu nie muszę programować bo i tak pilot działa (dziwne?). Kiedy otworze drzwi kierowcy i probuje zamknac z pilota to zero reakcji a wczesniej jak tak zrobilem to mi sie zamykaly i zaraz otwieraly. Jak otworze drzwi kierowcy i wsadze kluczyk w celu przekrecenia to wtedy zamykaja sie i zaraz otwierają.

Ktoś coś podpowie co by tu jeszcze zrobić albo co sprawdzić.

Dziękuje z góry za odpowiedz i witam wszystkich!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Cześć!!

Problem rozwiązany ale musiałem podłączyć auto pod opelscannera i troszkę posiedzieć.