Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię]Taśma połączeniowa do lasera SF-P100 13 PIN

Bła-06D 16 Feb 2014 14:51 1374 4
 • #1
  Bła-06D
  Level 2  
  Witam wszystkich i proszę o wskazówki, gdzie pozyskać taśmę połączeniową do lasera SF-P100 13 PIN. Po wymianie lasera w odtwarzaczu Onkyo DX 7711 taśma nie łączy, próby rozprasowania nie dają oczekiwanych rezultatów. Może ktoś zajmuje się regeneracją połączeniówek i czy taki zabieg może być skuteczny. Serwis Onkyo nie posiada w swojej ofercie, poszukiwania w internecie - bez pozytywnych rezultatów, miejscowy serwisant również "rozkłada ręce".Sytuacja jest patowa. Proszę o porady, wskazówki, informacje. Dziękuję i pozdrawiam !!!
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • #3
  Bła-06D
  Level 2  
  Sklepy, hurtownie, w tym impelshop posiadają w swojej ofercie różne taśmy do głowic laserowych. Tej konkretnie dedykowanej do SF-P100 13 PIN 14,5 mm - brak. Pytałem w Serwisie Onkyo - W-wa, ul. Wielkie Łuki, North.pl. i w innych z jednakowym skutkiem. Będę czekał i przeglądał dostępne fora w necie. Może ktoś życzliwy zauważy mój problem i .....Pozdrawiam.
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  Bła-06D
  Level 2  
  Dzięki dj-MatyAS za "opcję rezerwową". Nowy problem to zmierzenie rastra przy pomocy suwmiarki, może znajdę u fachmanów mikrometr optyczny, byłoby łatwiej i dokładnie. To już oddzielny temat, pozdrawiam !!!