Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router DLink 524 - Brak internetu kabel oraz wifi - tylko przez router

bauzo 16 Lut 2014 16:08 1737 2
  • #1 16 Lut 2014 16:08
    bauzo
    Poziom 2  

Witam,
    Jestem użytkownikiem router Dlink524, działał on bez zarzutów w połączeniu z modemem z kablówki. Dziś jednak WiFi przerywało wiec odłączyłem na moment router od prądu i podłączyłem ponownie. Po takiej operacji straciłem połączenie z siecią w całości. Nie działa zarówno WiFi jak i połączenie po kablu. Odłączyłem wszystko i połączyłem zgodnie ze standardowa procedura jaka podaje D-Link. Obecnie jeżeli połączę się z siecią po kablu przez router - brak internetu (WiFi także nie działa). Spróbowałem połączenia po kablu bezpośrednio z modemu i jest internet tak wiec coś routerem jest nie tak. Rozłączałem i podłączałem kilka krotni - cały czas to samo. WAN na routerze mruga, PC na modemie tez mruga, ale nie mogą się coś skomunikować i zaraz gasną by rozpocząć od początku. Macie może jakieś sugestie? Przepraszam za literówki ponieważ muszę pisać z kom, z góry dziękuje za pomoc

0 2
  • #2 16 Lut 2014 16:16
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na 99% padł zasilacz od routera.
    Sprawdź na innym - musi mieć tyle samo V i przynajmniej tyle mA co oryginał.

0
  • #3 16 Lut 2014 16:22
    bauzo
    Poziom 2  

Hm rzeczywiscie o tym nie pomyslalem ale czy gdybym padl zasilac to by w ogole sie lampki zapalaly ? To takie moze proste myslenie ale wole sie upewnic:)

0