Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G580 - Jak podłączyć mikrofon zewnętrzny go gniazda Combo Jack

16 Lut 2014 18:04 14133 3
  • Poziom 1  
    Tak jak w temacie, mam problem, ponieważ jakiś czas temu zakupiłem dla córki Karaoke z mikrofonem, ale jest problem, bo w laptopie mam wbudowany mikrofon, który słabo rejestruje głos. A mikrofonu zewnętrznego nie mogę podłączyć. Jest to gniazdo Combo Jack. Podczas podłączania go do tego gniazda cały głos ucieka. Jak mam rozwiązać ten problem ?
  • Poziom 9  
    Witam. Sorry za odkop ale piszę to do ludzi którzy będą szukać rozwiązania problemu.
    Przejściówka pomoże, ale nie kupujcie tej co wyżej bo model firmy Delock jest wadliwy.
    Kupcie tą: http://www.morele.net/kabel-gembird-adapter-r...-m-2x-mini-jack-f-20-cm-cca-417w-523943/#div4 , ta będzie działać.
    Ja zrobiłem sobie taką własnoręcznie, ale ta którą podałem na 100% będzie działać z combo jackiem z laptopa.
  • Poziom 1  
    Jeśli kogoś to jeszcze zainteresuje, to potwierdzam to co napisał kosztanik-k1, delock nie działa poprawnie. Co ciekawe, mam słuchawki z mikrofonem z dwoma wtyczkami jack 3,5mm, które działają (oczywiście bez mikrofonu) normalnie wpięte bezpośrednio w gniazdo 4pin mojego laptopa lenovo i słuchawki 4pinowe z mikrofonem, które nie działają wpięte w to gniazdo - dźwięk jest przytłumiony. Kiedy założę adapter, pierwsze słuchawki zaczynają działać tak jak drugie i nie wykrywa mikrofonu, a drugie słuchawki zaczynają działać dobrze, tylko że nie ma też mikrofonu. Po wpięciu do komórki tego adaptera też przestają działać słuchawki.