Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer TravelMate 2310 - Połączenie laptopa z odtwarzaczem DVD

jkot 16 Lut 2014 19:38 837 4
  • #1 16 Lut 2014 19:38
    jkot
    Poziom 13  

Witam
    Z uwagi na to, iż mam zepsuty laptop Acer TravelMate 2310 pomyślałem żeby go połączyć z odtwarzaczem DVD aby laptop spełniał rolę monitora.
    Posiadam odtwarzacz DVD 7" wraz z wbudowanym monitorkiem (taki do samochodu na zagłówki).
    Jest tam możliwość podłączenia dodatkowego monitora przy pomocy małego jacka.
    Chciałbym połączyć oba urządzenia tylko nie mam jeszcze pojęcia w jak sposób mogę to zrobić.

Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc
    Pozdrawiam
    Jacek

P.S. Jeśli nie trafiłem z kategorią to bardzo proszę administratora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu

0 4
  • #2 16 Lut 2014 20:03
    pawelse
    Poziom 16  

Musiałbyś mieć karte tv w laptopie. Innej możliwości nie widzę.

0
  • #3 18 Lut 2014 09:02
    jkot
    Poziom 13  

Dzięki za zainteresowanie
    Chodziło mi tu bardziej o podłączenie samej martycy

0
  • #4 19 Lut 2014 15:40
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

jkot napisał:
    Chodziło mi tu bardziej o podłączenie samej martycy

Skoro komputer jest zepsuty, to nie ma możliwości dostarczyć do niego jakikolwiek sygnał, bo to on musi przetworzyć to co dostanie.

0
  • #5 19 Lut 2014 18:36
    jkot
    Poziom 13  

Witam
    Dzięki za zainteresowanie

Myślałem że można zmusić matrycę aby zachowywała się jak zwykły monitor.
    Chodzi mi o samo wyjście sygnału VIDEO z DVD na matrycę pomijając zupełnie komputer.
    Myślałem że jak rozkręcę laptopa i dostanę się do matrycy, będę miał jeden kabelek odpowiedzialny za obraz i dwa kabelki odpowiedzialne za zasilanie i tyle.

Niestety rzeczywistość okazała się inna - po rozbiórce ujrzałem taśmę której do niczego nie podepnę.

Zatem proszę o zamknięcie tematu.

P.S. Jeśli laptop byłby sprawny to nie kombinowałbym z podpinaniem zewnętrznego odtwarzacza DVD

0