Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg /panasonic - nie dzialaja konsole

zielonybrat 16 Lut 2014 21:01 1014 4
  • #1 16 Lut 2014 21:01
    zielonybrat
    Poziom 8  

Witam.nie jestem pewien czy dobrze dodaję ale chyba tak. Mam problem z dwoma telewizorami.pierwszy to plazma lg ok 8 letnia. Jedno wejscie hdmi. Obslugiwalo na zmiane tuner cyfry i ps3 jednak od pewnego czasu po podlaczeniu konsoli slychac tylko dzwiek. Sprawdzane tez na xboxie i roznych kablach. Tuner dziala ok. Kosole tez dzialaja i sa dobrze skonfigurowane bo na innym tv led 52 panasonika wszystko ok. Co moze byc przyczyna i czy da sie to naprawic bo poprostu bez przyczyny przestalo dzialac. 52 mam w salonie i zalezy mi zeby konsole na nim dzialaly. Drugi tv mam w sypialni 32" panasonic i tutaj troche podobny problem. Dzialal od nowosci i podlaczalem do niego netbooka po hdmi jednak po ok pol roku do roku max przestal lapac sygnal z komputera. I jak w poprzednim tuner zewnetrzny dziala bez zarzutu, dongle mk808 tez dzialalo a komputer i konsole nie. Rozne bable sprawdzane i wwina napewno po stronie tv. Co robic???

0 4
  • #2 16 Lut 2014 23:03
    Polon_us
    Poziom 40  

Na twoim spróbowałbym przywrócenie do fabrycznych ustawień. Innymi słowy, całościowy reset telewizora. Często to pomaga. Ale musisz się liczyć z tym, że będziesz musiał ponownie wszystko ustawić na danym telewizorze.

Telewizor powinien mieć w swoich ustawieniach opcję przywracania ustawień fabrycznych.

Sądzę, że od tego musisz zacząć.

0
  • #3 17 Lut 2014 10:44
    zielonybrat
    Poziom 8  

reset telewizorow nic nie dal. na plazmie 52 tak jak bylo sam dzwiek slychac. ,a lcd 32 nic ani dzwiek ani obraz.czy jest mozliwe ze uszkodzony jest port hdmi i jesli tak to dlaczego inne urzadzenia dzialaja?

Dodano po 37 [minuty]:

Czy switch hdmi moglby coś tutaj zmienić, jeśli sygneł będzię szedł przez niego i będzie wzmocniony?

0
  • #4 19 Lut 2014 16:26
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

zielonybrat napisał:
    Czy switch hdmi moglby coś tutaj zmienić, jeśli sygneł będzię szedł przez niego i będzie wzmocniony?

A co to da, skoro tv nie widzi sygnału z danego sprzętu.

0
  • #5 20 Lut 2014 10:48
    zielonybrat
    Poziom 8  

plejke usdalo sie zrobic resetem konsoli. w x-boksie dalej nie dziala.ale to mi wystarczy jak narazie.

0