Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor ok 40 cali do 1800 zł

bart25 17 Lut 2014 13:07 807 3
  • #1 17 Lut 2014 13:07
    bart25
    Poziom 10  

Chciałbym kupić telewizor. Może od razu przejdę do pytań. Głównie zależy mi, aby uchować się przed wadami, które napisałem w punkcie 18.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 12 m^2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-3 metry
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-4
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? W miarę na wprost. Zależy mi na dobrych kątach widzenia w pionie.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Docelowo ma wisieć, fajnie jakby nie ważył zbyt dużo.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Okno prostopadle do telewizora, słońce nie pada bezpośrednio na ścianę, na której będzie wisiał telewizor. Może sporadycznie, ale to nic.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? 2x HDMI, mile widziane wejście RCA z boku, ale niekoniecznie, 1x SCART, możliwie dobre wbudowane głośniki. Mógłby mieć obsługę Skype, ale rozumiem, że to nie w tym przedziale cenowym, więc nie musi być.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Oglądana będzie głównie cyfrowa telewizja naziemna, mam też magnetowid na SCART, ale to tylko pamiątki rodzinne, także nie musi jakoś mega dobrze wyświetlać obrazu z magnetowidu.
    10 .Jakie urządzenia? Laptop przez HDMI - Skype, filmy.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-8 h.
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Matową.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Miło by było, gdyby po prostu dobrze wyświetlał obraz z laptopa w 1920x1080.
    15. Czy zamierzasz grać w gry? Nie.
    16. Preferencje co do marki? Brak, niech będzie w miarę niezawodny i długowieczny, ale wiem, że to trudne do przewidzenia.
    17. Preferencje co do wielkości? 39-42 cali, raczej bliżej 42.
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Kiepska czerń, grube ramki wokół matrycy, niskie kąty widzenia w pionie, duży pobór prądu. Te rzeczy są dla mnie bardzo istotne i głównie o nie mam obawy kupując nowy telewizor. Mówiąc o kiepskiej czerni nie mówię, że ma być idealnie czarna, ale widziałem telewizory, w których z czernią było naprawdę kiepsko.
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? I wieczorami i w dzień. Byłoby baaardzo miło, gdyby telewizor posiadał automatyczną regulację jasności podświetlania.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Do 1800 zł, ale gdyby było coś spełniającego moje warunki w niższej cenie, to chętnie. Jeśli warto byłoby jeszcze dopłacić z 200 zł, to również mogę to rozważyć.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D? Zdecydowanie nie chcę 3D. Telewizor może mieć taką funkcję, ale na pewno z niej nie skorzystam.

• #3 19 Lut 2014 15:44
    majlo_r
    Poziom 7  

42'' LG 42LS520S- sam mam i nie narzekam:)

• #4 19 Lut 2014 17:44
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

No właśnie - nie narzekam.
    Ale wyborze chodzi o to żeby się super radować, a nie tylko - nie narzekać. Dla mnie różnica jest kolosalna.
    A link nosi wpisy uradowanych osób - a nie tylko z hasłem nie narzekam....

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME