Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ps3 - Mam ps3 i chciałbym go podłączyć pod monitor Kabel „HDMI na DVI-

akfa123 17 Lut 2014 18:46 1464 2
  • #1 17 Lut 2014 18:46
    akfa123
    Poziom 5  

Problem jest w tym, że od konsoli idzie Kabel HDMI na DVI-D, ale nie mam takiego wejścia w monitorze i nie wiem jak go odtwarzać, ale za to wejdzie DVI-D, mam w pc i nie wiem, czy jak podłącze ten kabel pod pc, to jakoś uda mi się wyświetlać obraz na monitorze, czy jakimś programem, czy coś. Z góry dziękuję!

0 2
  • #2 18 Lut 2014 07:51
    grubs
    Poziom 32  

akfa123 napisał:
    Problem jest w tym że od konsoli idzie Kabel HDMI na DVI-D ale nie mam takiego wejścia w monitorze i nie wiem jak go odtwarzać ale za to wejdzie DVI-D mam w pc i nie wiem czy jak podłącze ten kabel pod pc to jakoś uda mi się wyświetlać obraz na monitorze czy jakimś programem czy coś.

Czytałeś to co napisałeś?
    To jest jakiś słowotok. Błędy stylistyczne i brak interpunkcji powodują że nie da się tego zrozumieć.

0
  • #3 19 Lut 2014 15:37
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

akfa123 napisał:
    Problem jest w tym że od konsoli idzie Kabel HDMI na DVI-D ale nie mam takiego wejścia w monitorze

Konwerter HDMI->VGA/AUDIO.
    akfa123 napisał:
    ale za to wejdzie DVI-D mam w pc i nie wiem czy jak podłącze ten kabel pod pc to jakoś uda mi się wyświetlać obraz na monitorze czy jakimś programem czy coś

Tyle, że porty w kartach graficznych typu HDMI, DVI, to tylko WYJŚCIA sygnału.

0