Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny na tonsilach jaki bedzie najlepszy projekt

MMDT 18 Lut 2014 09:49 738 1
  • #1 18 Lut 2014 09:49
    MMDT
    Poziom 2  

Witam. Jakiś rok temu baaaardzo duzo czytałem o budowie kolumn, już miałem się zabierać za gotowy (czyjś) projekt jak skończyły mi się finanse. Teraz chcę reanimować mój pomysł. Mam dobry pomysł na kolumny komercyjne do odsprzedania jednak brak mi doświadczenia w projektowaniu. Chce by to były kolumny uniwersalne, trafiajace w gusta Kowalskich wiadomo ze przecietny odbiorca nie ma w domu 6 par kolumn do słuchania różnych gatunkow muzyki. To ma być projekt 3 drozny na tonsilach aby bylo polskie :) chce aby graly jak kolumny sredniej marki do 4000 zł, zalozenie jest takie ze metraż bedzie rozny, wzmacniacze typu yamaha, denon, technics, harman - czyli rozne typowe sredniej klasy (sredniej bo mam na uwadze to ze sa kolumny i wzmacniacze za grube dziesiatki tysiecy) kolumny maja byc dobre i do popu i do kawalkow gdzie jest duzo szybkiego i glebszego basu. Mialem juz projekt na stx niestety odradzono mi go a na tonsilach takich jak bym chcial nie umiem znalezc, znalazlem pare ale konstrukor zawsze wymagal na forumowiczach ograniczenie kosztu do 400 zł itd a ja nie chce taniego rozwiazania tylko chce dobrego projektu. CHODZI MI O PROJEKT KOLUMNY I DOBRANEJ ODPOWIEDNIO DO NIEJ ZWROTNICY powiedzmy ze mam na jedna pare (glosniki + zwrotnice) jakies 700 zł skrzynie beda kostowac w stanie surowym jakies 600 zł (przygotowane przez fachowca) najnizsza cena jaka znalazlem reszta to profesjonalny fortepianowy lakier i wykonczenia, z caloscia chce sie zamknac w 2000 i juz widze ze na czyms bede musial przyoszczedzic, PROSZE ZAPROPONUJCIE COS MUSZE WYBRAC.

• #2 22 Lut 2014 01:32
    Uzytkowinik19
    Poziom 37  

Z takim budżetem odpuść sobie Tonsila, bo nawet jego najlepsze przetworniki nie zagrają na poziomie.

Tanim ale dobrym kosztem wybierz STX seria AWX, też polskie i jakościowo znacznie powyżej Tonsila, projektów z różnymi konfiguracjami jest cała masa.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME