Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] laptop Pavilion DV5

bartucha88 18 Lut 2014 18:57 564 0
  • #1 18 Lut 2014 18:57
    bartucha88
    Poziom 11  

Jak w temacie sprzedam laptop używany z zestawu została tylko instrukcja obsługi reszta się gdzieś zawieruszyła laptop jest trochę uszkodzony brakuje przycisku u na klawiaturze przycisk zastał urwany ale działa trzeba wymienić baterie działa tylko pod ładowarka (nie oryginalną) oryginalna została zapodziana dodatkowo jest problem z taśmą podczas otwierania i zamykania matrycy widać paski promowałem to sam naprawić po dociśnięciu spinki wszystko było ok ale po miesiącu znowu to samo przy otwieraniu górnej części laptopa urwałem jeden zatrzask widoczne na zdjęciu

Parametry
    Procesor Intel Core 2 Duo P8400 2.26 GHz Chipset Intel PM45
    ram 4 GB
    Karta grafiki NVIDIA GeForce 9600M GT - 512 MB, DDR2
    Dysk 320 GB
    Złącza 1 ExpressCard/54, 4 USB 2.0, 1 FireWire, 1 VGA/D-Sub, 1 HDMI, 1 blokada Kensingtona, 1 eSATA, gniazda audio: wejście mikrofonowe, wyjście słuchawkowe, czytnik kart: 5 w 1 (SD/MMC/MS/MS Pro/xD), eSATA
    Napęd blu ray

Ogólnie laptop jest sprawny i bardzo dobrze mi służył, można na nim pograć w całkiem niezłe gierki i świetnie sprawdza się w pracy oczekuje za niego 500 zł możliwa wysyłka, odbiór osobisty w Warszawie. TEL KONTAKTOWY 512-688-712

Na chwile obecną taśma została naprawiona ale nie mogę dać gwarancji że za miesiąc znów nie będzie przy otwieraniu śnieżyć ekran najlepszym rozwiązaniem jest ja wymienić za w czasu koszt około 30zl

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).