Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SanDisk Ultra Dual USB Drive - pendrive 2 w 1: USB / micro-USB OTG

exti 18 Lut 2014 20:35 1662 0
 • SanDisk Ultra Dual USB Drive - pendrive 2 w 1: USB / micro-USB OTGPendrive'y wyposażone w dwa złącza USB: jedno pełnowymiarowe i jedno micro-USB typu OTG to stosunkowo niedawny "wynalazek" który jednak zyskuje coraz większą popularność wśród producentów. Produkty tego typu mają już w swojej ofercie m.in. firmy Kingston (DT Micro Duo) i Corsair (Flash Voyager GO), a teraz dołączył do nich także SanDisk.

  SanDisk Ultra Dual USB Drive to pendrive współpracujący ze smartfonami i tabletami pracującymi pod kontrolą systemu Android i pozwalający współdzielić pliki pomiędzy tymi urządzeniami, a komputerami biurkowymi i laptopami. Nowy pendrive występuje w wersjach o pojemności od 16 do 64 GB.

  Zarządzanie danymi ułatwia specjalna aplikacja na system Android, SanDisk Memory Zone, w przystępny sposób prezentująca zajętą i dostępną pojemność wbudowanej pamięci urządzenia i pendrive'a oraz umożliwiająca automatyczne wykonywanie kopii zapasowych i synchronizację danych z serwisami Box, Dropbox, Google Docs itp..

  SanDisk Ultra Dual USB Drive trafił już do światowej dystrybucji, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi od 20 $ (model 16 GB) do 50 $ (model 64 GB).

  Źródło:
  http://www.sandisk.com/about-sandisk/press-ro...content-between-mobile-devices-and-computers/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  exti
  Poziom 32  
  Offline 
  exti napisał 2384 postów o ocenie 115, pomógł 6 razy. Mieszka w mieście Gliwice. Jest z nami od 2008 roku.