Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer MAGNAT SUB 302A

Jarzato 18 Lut 2014 21:07 6495 1
  • #1 18 Lut 2014 21:07
    Jarzato
    Poziom 2  

Witam,
    czy ktoś może podzielić się opinią na temat tego subwoofera? Czy są lepsze od MAGNAT SUB 301A?

0 1
  • #2 11 Mar 2014 22:07
    szustak07
    Poziom 10  

Witaj,
    Zakupiłem ten subwoofer 2 dni temu i jak na razie wpłynął na mnie bardzo pozytywnie :) Napędzam go Denon'em X1000 i nie widać by brakowało mocy.
    Bas schodzi naprawdę nisko, teraz przynajmniej widzę różnice pomiędzy pełnym kinem domowym a samymi frontami. W muzyce sprawdza się równie dobrze aczkolwiek trzeba go dobrze ustawić, może to kwestia kto czego oczekuje i jakiej muzyki słucha(A możliwości ustawień jest trochę, więc spokojnie można dostosować do własnych potrzeb).
    W filmach zaś nic dodać nic ująć, ma naprawdę mocne tąpnięcie i o dziwo małego metrażu pięknie daje radę.

Ciekawostki:
    1) Sub ma tylko jedno wejście "chinch" a nie 2.
    2) Denon avr x1000 potrafił się wyłączyć podczas głośnego grania przez zbyt mocne kolumny... teraz po dobrym wyregulowaniu subwoofera problem zniknął a dodam że przy głośniejszym słuchaniu z samych kolumn bas jak już był dobry to wzmacniacz się wyłączał, teraz jest nawet powiedziałbym mocniejszy i gra bez zarzutu :)
    3)Denon X1000 można ustawić tak by w stereo grały 2 fronty + Subwoofer.. mówię to ponieważ czytałem że ludzie musieli przełączać na tryb 5.1 w amplitunerze co skutkuje utratą mocy..

0