Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poznajecie te części plastikowe? poszukiwany model auta

bryllu 19 Lut 2014 01:17 1053 5
  • #1 19 Lut 2014 01:17
    bryllu
    Poziom 10  

witam, zwracam się z zapytaniem do was ponieważ nie jestem w stanie samemu wskazać modelu auta na podstawie kilku plastików.
    Nieznany typ w jasnym(białym) aucie przerysował mi z duzą prędkością bok w moim samochodzie. Uszkadził jednocześnie swoje auto tz. prawy przód.Miejsce Łódź, Retkinia 17.02.14r. wieczorem

Widać że sie zatrzymał, pozbierał większe kawałki i uciekł. Został na pewno element lusterka(?) oraz uszkodzony kierunek z błotnika.
    Mam jeszcze kawałki listew chociaz nie jestem pewien czy to od tego auta. Leżały w promieniu 4m od miejsca.

na tej czesci zaokrąglonej widać stempel z cyfrą 9 w kółeczku

Osiedle małe więc po modelu i kolorze łatwiej będzie znalesc wandala.

Poznajecie te części plastikowe? poszukiwany model auta Poznajecie te części plastikowe? poszukiwany model auta

0 5
  • #2 19 Lut 2014 01:27
    retrohaq
    Poziom 12  

Poszukaj wszelakich numerów wybitych na znalezionych częściach. Szczególnie ta większa plastikowa część z zaczepami na drugim zdjęciu.

0
  • #3 19 Lut 2014 09:16
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

To zadanie dla CSI z Miami. Oni wiedzieliby co to za auto w godzinę , a w następną znali by sprawcę.
    A tak poważnie to masz nikłe szanse odnaleźć sprawcę, nawet jeśli dojdziesz , co to za samochód. Chyba, że kogoś podejrzewasz.

0
  • #4 19 Lut 2014 09:29
    płetwa
    Poziom 29  

Lepiej stań w tym miejscu i dokładnie się rozejrzyj, może jest w okolicy jakaś kamera.
    Nawet jak ustalisz markę i znajdziesz sprawcę (w co wątpię) to i tak niczego nie udowodnisz. A tak zgłoszenie na Policje i może coś znajda.

0
  • #5 19 Lut 2014 10:31
    bryllu
    Poziom 10  

policja powiadomiona. zrobili co w ich mocy i czekam na wyniki. Pobrali próbki lakieru - bialy.
    Watpliwe zeby goscia znalezli. Fajnie by bylo znalezc chociaz marke/model to bede wiedzial o co chodzi. Na tej czesci po prawej jest sygnatura malymi literami "mb" tak jak by to byla jakas firma czy marka.. nie wiem.

Kamera byla, ale niesprawna...

0
  • #6 21 Lut 2014 14:09
    Miksson
    Poziom 10  

W tigrze miałem podobną zaślepkę w progu, na podnośnik jak ta część największa na drugim zdjęciu. Więc strzeliłbym że to coś usportowionego starszego może coupe.

0