Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CCRT700 i CDC3 - Prośba o schemat połączenia radia i zmieniarki

19 Feb 2014 11:27 2778 2
 • Level 2  
  Witam.
  Jestem posiadaczem samochodu Zafira A, 2001, 2.0 DTI elegance. Mam fabrycznie zainstalowane radio CCRT700. Dokupiłem sobie zmieniarkę Philips CDC3, TA, 09 134 884. Niestety nie mam nigdzie wyprowadzonego 12 pinowego, dwurzędowego wejścia do zmieniarki. Pod siedzeniem pasażera znalazłem zieloną kostkę 12pin w 3 rzędach, czy jest możliwe że jest od nieobsługiwanej przez CCRT700 zmieniarki CDC1 czyli DC012 w wersji dla Opla? Jeśli tak to czy istnieje (i w razie co gdzie można taką dostać) przejściówka CDC1->CDC3? Jeśli nie to prosiłbym o schemat połączeniowy takowej przejściówki.
  A jeśli nie jest to kostka od zmieniarki to prosił bym o schemat połączeniowy CCRT700->CDC3. Na internecie znalazłem tylko schemat do CCR600->CDC2(CDC3).
  Pozdrawiam.
  [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 2  
  Na żadnym z podanych linków nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania. Nie ma napisane czy zielona kostka jest od zmieniarki cdc1. Nie ma również schematów połączeniowych.
  Na stronie http://www.studio24.prv.pl/ są tylko opisane osobno piny od ccrt700 i od zmieniarki cdc3 i krótka wiadomość że "W modelu CCRT700 zmieniacz CD podłącza się do szyny CAN i wejść audio". Niestety nie jestem elektronikiem więc nie wiem jak to połączyć, potrzebuję schematu, jakie piny radia połączyć z jakimi zmieniarki. Na tejże stronie znajduję się schemat połączeniowy ale tylko ccr600->CDC2(3). Tam jest mniejsza ilość pinów. Właśnie podobnego schematu poszukuję tylko do mojego modelu radia. Albo jak już wcześniej wspomniałem, jeśli zielona kostka jest od zmieniarki to schematu "przejściówki".

  -----------------------------------------------------------------------

  Problem rozwiązany, sprzedałem zmieniarkę. Dzięki za zainteresowanie tematem.
  Zrobiłem wstępny schemat na podstawie połączenia CDC3->CCR600, ale bałem się podłączyć żeby nie spalić i stracić 400zł. Dołączam, może ktoś kiedyś go zweryfikuje i ktoś kiedyś może skorzysta.
  http://www15.zippyshare.com/v/79309300/file.html
  Kolorem czarnym są "pewne" połączenia, a jaśniejszymi te mniej pewne, im jaśniejszy kolor czcionki tym bardziej nie byłem pewien czy są to właściwe połączenia.
  Pozdrawiam.