Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo S40 1999 roki 1.9 D gaśnie niespodziewanie.

19 Lut 2014 19:15 1569 4
  • Poziom 8  
    Witam,
    Mam problem ze swoim Volvo tego typu, że moje volvo od dzisiaj zaczelo nagle gasnac i po 3-4 sekundach z powrotem silnik zacznie pracowac i chwili gdy zgasnie to zaswiecają sie dwie kontrolki : wstepne podgrzewanie silnika i lampka ostrzegawcza awarii ukladu elektronicznego silnika. Mam go od pół roku i pierwszy raz sie to zdarzylo. Jestem tu nowy wiec nie bardzo jeszcze wiem sie co kolwiek tutaj znaleźc. Prosze o pomoc.
  • Poziom 41  
    user31 napisał:
    lampka ostrzegawcza awarii ukladu elektronicznego silnika

Czyli warto błąd odczytać i dopiero pytać.
  • Poziom 8  
    Ale własnie te dwie kontrolki zaswieca w tej chwile jak zgasnie i później jest wszystko ok. Do tej pory bylo wszystko ok i w ostatnie 2 dni zrobiłem prawie 200 km i jak wracałem do domu to 3oom przed domem mi dwa razy tak zrobil.
  • Poziom 41  
    Więc są dwie opcje,albo zostanie zapamiętany błąd i mimo braku kontrolki będzie w pamięci ecu,albo jak zaświeci musisz go odczytać bez gaszenia auta.
  • Poziom 8  
    Wielkie dzieki za bardzo ,, korzystne ,, podpowiedzi ale juz znalazłem przyczyne i mam automatycznie inny problem a taki ze po wymianie spalonego bezpiecznika który byl własnie przyczyna i którego jest ciezko dostac. Kwadratowy 20 A ktory znajduje sie pod maska. a nastepny problem jest taki ze pali akuratnie ten bezpiecznik w momencie włączenia zaplonu i jest dalej to samo ze nie pali.