Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ue40f6500 ustawienia

bratciszek 19 Lut 2014 20:44 2295 14
  • #1 19 Lut 2014 20:44
    bratciszek
    Poziom 9  

Kupiłem samsung ue40f6500 i są problemy z ustawieniem audio aby podpiąć do zewnętrznego odbiornika . Kable podłączone zgodnie z opisem lecz w kinie cichutko bez reakcji. Opis instrukcji jest taki skromny że nic z niego nie można się dowiedzieć .
    Również problem z Bluetooth bo laptop znajduje go, lecz nie ma reakcji z drugiej strony czyli TV .
    Proszę o porady!

0 14
  • #2 19 Lut 2014 21:21
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

bratciszek napisał:
    Proszę o porady!

Jakie niby, przecież nic zupełnie nie napisałeś z JAKIM sprzętem masz problem?.

0
  • #3 19 Lut 2014 21:44
    bratciszek
    Poziom 9  

Chce podłączyć do TV wieżę Sony .Poprzedni mój telewizor również Samsung i nie miał problemu z podłączeniem audio. Takie same wyjście audio ma jak ten nowy. Ten nowy TV ma w menu podłączenie audio zaznaczony na kolor blado siwy tak jak nieaktywne funkcje . W sklepie powiedzieli że za 100 zł ustawią mi wszystko .Chyba nie na tym teraz polegają nowe funkcje żeby dać zarabiać pracownikom sklepu .

0
  • #4 19 Lut 2014 21:58
    mihal2002
    Poziom 43  

bratciszek napisał:
    Chyba nie na tym teraz polegają nowe funkcje żeby dać zarabiać pracownikom sklepu .

Jak się nie potrafi to tak jest.
    bratciszek napisał:
    Chce podłączyć do TV wieżę Sony

Ja też ma opla.

0
  • #5 19 Lut 2014 22:16
    bratciszek
    Poziom 9  

Tutaj nie chodzi o wieżę tylko o TV samsung ue40f6500 bo wieża gra ze wszytkim sprzętem jakie posiadam czyli z tunerem satelitarnym starszym modelem samsunga czy nawet z xbox 360 Nie ma problemu z żadnym sprzętem tylko jest problem z tym jednym tv Podobno żeby uaktywnić większość programów lub funkcji trzeba znać kod serwisowy a ja nie znam .

0
  • #7 19 Lut 2014 23:04
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

bratciszek napisał:
    TV samsung ue40f6500

bratciszek napisał:
    jest problem z tym jednym tv Podobno żeby uaktywnić większość programów lub funkcji trzeba znać kod serwisowy a ja nie znam .

Co, jak, gdzie, z kim, po co, dlaczego...?
    Albo piszesz jednoznacznie o co Ci chodzi, albo zmień forum, na jakieś inne kółko dyskusyjne.
    Na razie, to jedynie co z całego tematu wynika, to, że temat do KOSZA i to z Twojej winy!.

0
  • #8 20 Lut 2014 08:46
    Polon_us
    Poziom 41  

Może podpowiem:

- proszę dokładnie opisać wykonane połączenia - rodzaj kabli i gdzie (opis gniazd) zostały połączone - zdjęcia mile ( a wręcz wskazane) widziane
    - proszę również podać model posiadanej wieży/kina

bratciszek napisał:
    Podobno żeby uaktywnić większość programów lub funkcji trzeba znać kod serwisowy a ja nie znam .

W przypadku wyjścia audio z TV nie ma potrzeby użycia kodu serwisowego.

0
  • #9 20 Lut 2014 10:05
    andpol 33
    Poziom 35  

Ten tv ma tylko wyjście audio optyczne. Pewnie też jest audio na gnieździe euro?

0
  • #10 20 Lut 2014 13:06
    bratciszek
    Poziom 9  

Już wiem że w tych typach TV nie ma wyjścia audio przez chincz tylko wejście więc dla tego nie było połączenia a w mojej wieży nie ma wejscia optycznego więc zostałem na lodzie chyba że jest jakaś przejściówka więc dla tego nie mogliśmy się dogadać w tej kwestii . ale czekam na propozycję podłączenia z wejścia optycznego na chincz

0
  • #12 20 Lut 2014 14:13
    grubs
    Poziom 32  

bratciszek napisał:
    ale czekam na propozycję podłączenia z wejścia optycznego na chincz

Konwerter cyfrowo analogowy z wejściem optycznym i wyjściem 2xchinch.

0
  • #13 20 Lut 2014 14:22
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

grubs napisał:
    Konwerter cyfrowo analogowy z wejściem optycznym i wyjściem 2xchinch.

np. FiiO D3, cena, około 150 zł.

0
  • #15 17 Maj 2014 19:49
    bratciszek
    Poziom 9  

Oddałem tv do serwisu i oni to rozwiązali.

0
  Szukaj w 5mln produktów