Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VAG, Polo 96r, ABS i ręczny migają kontrolki

sloniec13 19 Feb 2014 20:51 1902 8
    sloniec13
    Level 9  
    Witam
    Sprawdzałem w Polo czujniki ABS VAGiem 4.9, ponieważ od czasu do czasu świeciła dioda ABSu i oczywiście nie działała. VAG pokazał błąd liczenia obrotów(290) lewy tył.
    Włączyłem ustawienia pierwotne i po kolei VAG kazał wcisnąć pedał hamulca, puścić nastepnie otworzyć odpowietrzniki l i p przód wtedy zatrzymałem.
    Zaczeły mrugać diody recznego i ABS i w tym problem. Co teraz ? Pomocy !
    sloniec13
    Level 9  
    Postaram sie jutro z tym pobawić. Mysle, ze pomoze i nie bedzie przy tym za wiele roboty.
    Pozdro
    sloniec13
    Level 9  
    Polo padło całkiem. Zaczeło słabnąc, psukać, nie ma siły jechac. Mozliwe ze popsułem cos w komputerze i bede musiał wgrywac nową mapę ?
    trans-serwis
    Level 39  
    No i brawo. Skończyła się zabawa VAG-iem.
    sloniec13
    Level 9  
    No niestety zabrałem się za coś czego nie umiem. Myślałem że ktoś na ty forum mi pomoże ale widze że nie ma na kogo liczyć. A może ci co piszą tak naprawde nic nie wiedzą tylko strugają cwaniaków, albo śmieja sie z tych którzy chcą sie cegos nauczyć.
    trans-serwis
    Level 39  
    sloniec13 wrote:
    No niestety zabrałem się za coś czego nie umiem.
    No niestety.
    sloniec13 wrote:
    A może ci co piszą tak naprawde nic nie wiedzą tylko strugają cwaniaków,
    Dlaczego jesteś niegrzeczny tego nie wiem.
    szymitsu21
    Moderator of Cars
    Interface za kilka groszy i brak wiedzy często kończą się sporym wydatkiem i wizyta w dobrym warsztacie.
    Lepiej się juz nie baw tym czymś bo zamiast 500zl może być 1500zl.

A i nie obrażaj się ze ktoś mówi prawdę odnoś nie twojej bezmyślności.
    sloniec13
    Level 9  
    Kupiłem kabel tylko po to zeby sprawdzac błedy nic po za tym.
    A to że ciekawość mnie zżerała i chciałem spóbować czegoś innego to moja wina.

Ale nie mam zamiaru sie tutaj z nikim kłócić tylko dowiedziec od kogos kto sie zna w tym temacie czy to co robiłem mogło mieć wpływ na ustawienia silnika ? Poniewaz jak napisalem wyzej grzebałem tylko w ABS'ie. A w silniku sprawdzałem tylko błedy.