Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak powiązać / połaczyć galaxy s3mini z sony smartwatch mn2 ?

panter4 20 Lut 2014 13:22 8220 0
  • #1 20 Lut 2014 13:22
    panter4
    Poziom 9  

ponieważ miałem problemy z połączeniem tych urządzeń ze sobą , napiszę jak ja je połączyłem
    1. po włączeniu zegarka powinien pokazać się obrazek łączenia dwóch urządzeń, w telefonie włączamy bluetootha, jeżeli w telefon nie znajdzie tego zegarka pod nazwa SMARTWATCH może być już wcześniej powiązany z innym zegarkiem. należy wtedy zresetować zegarek poprzez wciśniecie i trzymanie przycisku włącznika prze 15sekund, po resecie powinien być widoczny dla naszego SUPER telefonu, zegarek na razie zostawiamy
    2. do telefonu należy pobrać z play.google .com aplikacje i zainstalować SMARTWATCH(SONY) oraz SMART CONNECT(SONY) z czego pierwsza nie będzie widoczna w menu telefonu tylko w managerze telefonu.
    3. po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji w telefonie należy znaleźć aplikacje która pewnie jest na końcu o wcześniejszej nazwie SMART CONNECT i ja uruchomić, włączamy tez zegarek,gdy aplikacja w telefonie się uruchomi z prawej na gorze mamy PLUS i go naciskamy, jeżeli w telefonie nie mamy włączonego bluetootha to pokaże nam obraz aby go włączyć, jeżeli jest włączony to znajdziemy się w szukaniu urządzeń w bluetooth gdzie powinniśmy połączyć telefon z zegarkiem
    aha po instalacji tych programów i połączeniu urządzeń w telefonie pokaże się na gorze w lewym rogu kwadracik
    4. w telefonie wchodzimy znowu do programu SMART CONNECT gdzie widzimy już napis SMARTWATCH i na niego naciskamy, pokaże się APLIKACJA AKCESORIUM INTELIGENTNEGO a poniżej tego napisu SMARTWATCH-EDYTUJ USTAWIENIAi to z kolei naciskamy, potem wchodzimy w APLIKACJE gdzie pokażą się nam znaczki aplikacji z napisami POBIERZ I ZAINSTALUJ, wiec co potrzebujemy pobieramy znowu ze strony play.google i instalujemy. Ja instalowałem NOWE ZDARZENIA, WIADOMOŚCI, SPIS TELEFONÓW, ZNAJD. TELEFONU, TELEFON, MUZYKA
    Ikony tych rzeczy po instalacji w telefonie pokazują się w menu zegarka. Po tych instalacjach można odrzucać połączenie, sprawdzać kto dzwoni, regulować głośność podczas rozmowy, czytać wiadomości, wyszukiwać telefon który będzie puszczał muzykę , sterować muzyka, powiadamiał nas o braku zasięgu z telefonem i inne rzeczy
    - do pobrania aplikacji z play.gogle trzeba się zalogować na tej stronie
    wszystko działa, może coś minąłem ale na razie to tyle pozdrawiam

5 0
  Szukaj w 5mln produktów