Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Komputera nowego typu bez s -video do telewizora starego typu Euro

Pawel12698 20 Lut 2014 15:27 1368 1
  • #1 20 Lut 2014 15:27
    Pawel12698
    Poziom 2  

Mam komputer nowego typu zmodernizowany i mam stary tv który jest większy od monitora chodzi mi o to czy da radę obejrzeć filmik np youtube na starym tv grafikę mam Radeon {tm} HD zitegrowaną z płytą gówna Asus F1A75 Socket Fm1 w grafice mam takie weścia Vga Dvi to nowsze Podłączenie Komputera nowego typu bez s -video do telewizora starego typu Euro mam problem terz tego typu z tą grafiką rze nigdzie nie mają w sklepach przejściówki Dvi na vga owszem mają ale dvi na vga ale to starsze dvi i tam na końcu są takie cztery piny natomiat u mnie w dvi na grafice niema tych pinów tylko i jest bez tych pinuw facet kazał mi rze bym wyrwał te druty i rze to wejdzie ja wyrwałęm i nic ale ostanio słalazłem taka przesciuwkę na necie w tym problem że tam jest inny bolec i dlategota przescuwka dvi nie wchodzi mi do nowego kompa na to miast problem jest w tym rze jak odlczecsze monita to nic nie Widze jak mam to ustawić szukam przejciuwki jak ktoś znajdzie niech podeśle prupowałem rozgałęsnik pc czincze i nic natomiast mam pytanie koledzy muwią mi że jak kupiej taki kabel i podłacze do wescia vga to mi to pudzie Podłączenie Komputera nowego typu bez s -video do telewizora starego typu Euro na to miast w sklepach nie mają kich kabli muwią rze to nie dzaiała no bo tu cyfrowy sygnał pc a tu analogowy sygnał euro no i karzą mi kupować w sklepach jakieś konwertery vga to euro i że w tedy to za działa czyli jakies skszynki wielkości dekodera np cena 140 abo jest taki za 300 zł i muwili rze to zadziała. To po tym kablu mi pujdzie czy muszę miec taką skszynkę czyli kowerter vga to euro a jakiś jeden pan w komputerowym powiedzał mi rze to zalerzy o czipsetu na karcie graficznej na grafice kolegi np pujdzie po tym kablu natomiast u mnie morze nie iść

0 1
  • #2 22 Lut 2014 18:11
    grubs
    Poziom 32  

Wszystko co Ci mówią się zgadza. Konwerter (ten drogi zadziała). Kabel który podałeś (opisany na znanym portalu jako konwerter) też działa ale to zależy jaką masz kartę itd.
    Tylko kabelki są takie same z wyglądu jak ten które już nie są konwerterami i taki nie zawsze zadziała bez względu na rodzaj karty.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo