Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu-siemens AmiloPro/V2055 - Błąd podczas instalacji windowsa XP, BSOD.

20 Lut 2014 18:03 1797 2
  • Poziom 8  
    Witam. Wczoraj instalowałem windowsa XP na laptopie mojego wujka (Fujitsu-siemens Amilo Pro V2055), zrobiłem to z USB, okazało się, że nie wykrywa tego USB dlatego też zrobiłem to przez Plop manager. Po przygotowaniu do instalacji, gdy następuje ponowne uruchomienie komputera wyskoczył BSOD. Pomyślałem, że to przez to, że ten program się skasował i trzeba z płyty. Dzisiaj kupiłem płytę, nagrałem windowsa i podczas próby ponownego wgrania systemu pojawił się ten sam problem. Poczytałem na internecie, że może to być przez jakieś ustawienie SATA lecz w biosie nie dało się tego zmienić dlatego też musiałem nagrać nową płytę wraz ze sterownikami SATA, ściągnąłem ze strony głównej fujitsu sterowniki (gdzieś ktoś pisał, że to będą sterowniki chipset) i zmontowałem to programem nLite. Niestety właśnie od nowa postawiłem system i problem pojawił się ten sam. Wstawiam zdjęcia biosa i BSODa. Co mogę z tym zrobić? Proszę o pomoc, pozdrawiam.
    Fujitsu-siemens AmiloPro/V2055 - Błąd podczas instalacji windowsa XP, BSOD. Fujitsu-siemens AmiloPro/V2055 - Błąd podczas instalacji windowsa XP, BSOD. Fujitsu-siemens AmiloPro/V2055 - Błąd podczas instalacji windowsa XP, BSOD. Fujitsu-siemens AmiloPro/V2055 - Błąd podczas instalacji windowsa XP, BSOD.
  • SterControl
  • SterControl
  • Poziom 8  
    Dzięki za odpowiedź! Niestety widziałem ten temat i zrobiłem praktycznie to samo tylko, że poprzez program nLite, ponieważ USB ze sterownikami nie wykrywa. Nie wiem w czym leży problem, może złe sterowniki dograłem? Ale wziąłem je ze strony fujitsu tak jak pisałem z chipsetu, a stamtąd wziąłem wszystkie jakie były pod xp (oprócz AGP, bo nie było z końcówką xp).