Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault, Magnum - Włącznik stopu

uhr 20 Feb 2014 20:05 7536 12
    uhr
    Level 17  
    Witam.Koledzy mam Magnum z2007 r .Ostatnio zauważyłem bark świateł STOP.Prawdopodobnie zepsuł się włącznik stopu tylko teraz nie wiem gdzie go można znaleźć.
    Z tego co wyczytałem jak ma się EBS włącznik stopu jest stosowany tylko w ABS a u siebie mam sygnał jednostki EBS, jednostka jest tuż za kabiną w skrzynce z jednostkami od strony pasażera ale nie umiem jej zlokalizować.
    Są tam ponoć jeszcze jakieś bezpieczniki ? czy jak brak Świateł to może być jeszcze cosik innego ?

Poradzicie ?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźniki
    norrbi
    Level 17  
    Tak może być jeszcze co innego,np. główny zawór hamulca.
    uhr
    Level 17  
    A gdzie on sie znajduje jak wyglada?
    I gdzie ta centralka ebsu :(
  • Relpol przekaźniki
    norrbi
    Level 17  
    Zacznijmy od tego czy stopu nie ma cały czas czy znika wraz z osłabieniem się hamulców.Coś wyświetla ,jakieś usterki związane z hamulcami?
    uhr
    Level 17  
    Nie ma cały czas sprawdzałem na postoju bo robiłem w naczepie i patrze a w aucie też brak.
    User removed account
    User removed account  
    uhr
    Level 17  
    Bezp sprawdzone i to nie to czy przy ebsie tez pwinien tykac przekaznik czy wtedy nie jak on steruje swiatlami stop i gdzie ta skrzynka centralka ebsu z bezpiecznikami dodatkowymi ? Za kabina :(
    Glowamy zawor bylby wtedy gdyby nie bylo hamulcow czy jak sa to nie on
    norrbi
    Level 17  
    Może być za kabina po prawej stronie w plastikowym pojemniku,albo w kabinie pod parapetem za bezpiecznikami.
    uhr
    Level 17  
    Dzieki problem rozwiazany Dzieki OSTRY :)
    Roczniki 2007 dxi maja w kabinie
    ed84
    Level 10  
    Witam
    Mam podobny problem.Renault Magnum DXI 500 2007r
    Brak światła STOP
    - sprawdzone przekaźniki, bezpieczniki, lampy

Moderated By T5:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

uhr
    Level 17  
    Uszkodzony okazał się kabel w okolicy 1m od sciany w kierunku napędu prawa strona i od razu zaczęło wszystko działać.
    ed84
    Level 10  
    a czy na naczepie też nie było przez to Stopu ?
    uhr
    Level 17  
    Kurcze nie pamiętam ale chyba był