Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark freeme 70,55 GPS DVB-T - Brak reakcji na Hard reset

21 Lut 2014 10:52 4425 10
  • Poziom 10  
    Witam
    Od trzech tygodni posiadam urządzenie Lark freeme (chyba kupiłem go sobie samemu na złość ) skusił mnie odbiornik DVB-T. Problemy zaczęły się na samym początku ,ale jakoś dawałem radę , zaznaczę ze to drugi tablet pierwszy to taki z "jablkiem" i tu bez komentarza .
    Lark parokrotnie zawieszał sie i juz raz robiłem mu hard reset. Wtedy poszło idealnie teraz niestety nie reaguje na żadne magiczne chwyty wszystkie power+vol czy podobne wyszukane w necie nie dają efektu . W trakcie prób uruchamiania czy tez resetu ekran jedynie sie podświetla , i pozostaje w tym stanie aż do wyczerpania się bateri . W dzień poprzedzający jego zejście zainstalowałem auto mapę , aplikacji juz zainstalowanych było bardzo wiele, być może ciut za dużo .
    Szukam w sieci jakiegoś rozwiązania lecz im dalej tym większy chaos w głowie .
    Liczę na pomoc ze strony kolegów bo wysyłanie tego "G"adżetu to zapewne strata czasu i ostateczność.
    Serdecznie dziękuje .
  • Poziom 21  
    Jeśli jest na gwarancji to nie ma co się męczyć.
  • Poziom 10  
    No tak ale z drugiej strony to samo w sobie urządzenie jest mało warte a wiedza jaką mogę posiąść jest bezcenna.
  • Poziom 21  
    Wg mnie jest uszkodzony.
    Tylko serwis.
  • Poziom 10  
    No to smutna wiadomość ale poczekam na zaniesienie do punktu gdzie go nabyłem mam jeszcze cała gwarancję i tak mi jej nie uznają. Zabezpieczony był naklejką taka malutka . W taki miejscu była umieszczona ze po pierwszym dniu farba z niej zlazła . A dnia trzeciego sama naklejką bardzo efektownie przykleiła sie mi do dłoni.

Dodano po 2 [minuty]:

A moze ktoś wie jak bezpiecznie zasilanie odpiąć ,może to pomoże

Dodano po 22 [minuty]:

Nurtuje mnie tez pytanie co mogło.byc przyczyna tej awarii przecież instalacja A/M przebiegła prawidłowo i nawet sie mapa uruchomiła . Tablecik wyłączyłem i już .
  • Poziom 10  
    No cóż temat sie nie rozwija szkoda , czy naprawdę nie ma tu kogoś kto jest w temacie czy to ze względu na piątkowy wieczór .
  • Poziom 10  
    Witam powracam do tematu .
    A to tylko dla tego ze znalazłem własny post z przed ponad pól roku,
    Oczywiście tablet przeleżał w szufladzie ten czas i szczerze mówiąc o nim zapomniałem.
    Wiec jest okazja odnowić pytanie :
    Czy zna ktoś sposób na reanimację tego sprzętu. Ewentualnie jakiś dobry serwis w Olsztynie .
    Pozdrawiam Piotr .
  • Poziom 10  
    Witam, mam identyczny problem z tabletem LARK FreeMe 70.33GPS po włączeniu pojawia się logo LARK i świeci aż do wyczerpania baterii lub ręcznego wyłączenia power i VOL nie działa, nie reaguje w ogóle, nie uruchamia się, przycisk reset też nie działa.
  • Poziom 9  
    O to jest nas dwóch hi hi a.reszta tabletów działa bez zarzutów
    Ciekawe???????????? 😂 :D
  • Poziom 10  
    Witam ponownie .
    Dziś uświadomiłem sobie ,że minęła druga rocznica śmierci Larka .
    Wiec ogłaszam konkurs .
    Osoba która zna sposób na rozwiazanie powyższego problemu , w nagrodę otrzyma tenże tablet .
    W dowód uznania dorzucę tablet Prestigio i ( potrzaskana szyba nie działa dotyk) i ewentualnie w ramach wyróżnienia urzadzeńie PDA zdaje się firmy LG .wszystko to otrzyma osoba która zdradzi tajemnice , jak wskrzesić Latka .
    Mam nadzieję że nie działam wbrew regulaminowi jeżeli tak to proszę administratora o zwrócenie mi uwagi . Usunę ten wpis i zamknę temat .
    Jednakże gdy znajdzie się osoba ,która opisze w sposób zrozumiały i prosty proces reanimacji Larka otrzyma te prezenty , mam nadzieje ,że wiedza w ten sposób otrzymana zrekompensuje mi stratę oferowanych sprzętów .
    Wierzę , że wszyscy na tym skorzystamy . Bo czym jest strata tak marnych urządzeń wobec ogromnej wiedzy .
    Kończąc chce dodać by osoby które bedą wysyłać mnie z tym problemem to serwisów ,powstrzymały się od komentarzy .
    Przecież jest to forum dla osób które starają sami naprawiać ulepszać i budować swe urządzenia . Jest to miejsce gdzie można w sposób łatwy poszerzyć swe horyzonty.
    A przekierowanie mnie do serwisu uważam za mało błyskotliwy sposób pomocy w rozwiązaniu problemu.
    Jeszcze jedno na odpowiedz oczekuje 14 dni i zamykam temat , sprzęt idzie do śmieci .
    Pozdrawiam sqooter.
  • Poziom 10  
    skoro nikt nic nie wie zamknijmy ten temat