Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki dekoder/y do DVB-T i DVB-S2 do TNK HD Conax

21 Lut 2014 18:58 3003 7
  • Poziom 16  
    Witam!
    Jaki dekoder (combo lub 2 oddzielne) polecicie mi do odbioru DVB-T oraz DVB-S2 z czytnikiem kart Conax do telewizji na kartę nc+ hd?

Lepiej kombajn (2 w 1) czy 2 oddzielne sprzęty? No i co wychodzi kopić taniej?

Odnośnie wymagań to dobrze by było gdy byłaby możliwość nagrywania na pen-drive i możliwość odczytu nagranego materiału na komputerze, ale jeśli tego nie będzie miał też się pogodzę.
  • Poziom 30  
    Proponuję Ferguson Ariva 150,152, 250, 252.
  • Poziom 16  
    Być może skuszę się na tego fergusona ariva 150 lecz mam jeszcze kilka pytań:
    1. Czy nagrany materiał daje się odtworzyć na komputerze?
    2. Do telewizji na kartę wystarczy mi zakupić kartę podłączyć antenę satelitarną i dvb-t i to wszystko? PS Nie wiem czy dobrze się wyraziłem wcześniej, ale chodzi mi o ofertę telewizji na kartę ta od nc+ Smart HD+.
    3. Co myślicie o dekoderach firmy cabletech i opticum np Opticum HD X110. Ztego co patrzyłem to nadaje sie do smart hd+ tylko nie wiem jak z nagrywaniem czy będzie możliwość odczytu nagrania PC?
  • Poziom 30  
    Ad 1. Da się odtworzyć.
    Ad 2. Jak najbardziej.
  • Poziom 16  
    Ok. Dziękuje za rade, pewnie się na niego skusze.

Mógłby mi ktoś jeszcze polecić jakiś kabel z http://www.hollex.rzeszow.pl/strona-glowna.html lub jakiegoś sklepu w Rzeszowie, czy lepiej zamówić trset 113 z dipolu? Dodam że od anteny dvb-t do rozgałęźnika mam triset 113 pe.
  • Poziom 30  
    Kabel Triset to dobry kabel ale większość kabli miedzianych nie jest gorszych. Jaka długość kabla?
  • Poziom 16  
    Dlugosc to Okolo 20m.
  • Poziom 30  
    Trzoszkę jest więc warto zainwestować w dobry kabel.