Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech z 5450. Gdzie naprawić w Warszawie lub Pruszkowie?

rambix 21 Lut 2014 20:56 1533 4
  • #1 21 Lut 2014 20:56
    rambix
    Poziom 2  

Mam problem z tylnymi satelitami zestawu Logitech z 5450.
    Kupiłem je na allegro i nie mogę ich zestroić z centralką.
    Robię następujące czynności: przez otwór w tylnej części głośników cienkim śrubokrętem wciskam przycisk. Następnie kontrolka w głośnikach miga na niebiesko przez około 1 minutę i zapala się na czerwono.
    Nie wiem czy dobrze postępuję.
    Proszę o pomoc.
    Być może głośniki są uszkodzone i podlegają naprawie. Potrzebuję rady lub adresu serwisu, który potrafi sprawdzić, czy są sprawne, lub ewentualnie je naprawić.

Pozdrawiam.

• #2 22 Lut 2014 00:24
    Lukson
    Poziom 32  

Żaden serwis w Polsce i chyba na świecie nie jest w stanie naprawić nie funkcjonującego parowania w tym zestawie.

Tutaj jest opisane jak parować zestaw:
    http://logitech-en-amr.custhelp.com/ci/fattach/get/44207/1155250698

• #3 22 Lut 2014 08:06
    rambix
    Poziom 2  

Dzięki za rady.
    Udało mi się je zestroić w następujący sposób:
    Na dole centralki/ sterownika jest mały otwór przez który cienkim śrubokręcikiem nacisnąłem przycisk. Następnie w obydwu tylnych głośnikach przez taki sam otwór z tyłu głośnika nacisnąłem przycisk. I po kilku próbach naciskania przycisków udało się po około 2 minutach mrugania zestroiły się.
    To na tyle. Być może komuś te informacje w przyszłości pomogą.
    Pozdrawiam

• #4 05 Lis 2015 14:58
    kristofer09
    Poziom 1  

witam koledzy pomozcie mi kupilem glosniki logitech Z5450 tylne z kablami do pradu i nie moge je zestroic panelem sterujacym . glosniki po podlaczeniu do pradu diody migaja na czerwono . nie moge sie polaczyc z panelem sterujacym . prosze o wiadomosc jak to sie robi . prosze napisz mi numer gadu jak bym chcial sie z kolega z kontaktowac .

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME