Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Bravo 1.9 JTD - W dowodzie rejestracyjnym Jtd a pod maską Td

22 Lut 2014 18:59 1911 16
  • Poziom 12  
    Witam wszystkich, tak jak w temacie kupilem bravo z 1997 roku i w dowodzie a także na klapie i blotniku jest oznaczenie JTD, pod maską jest ewidentnie TD...na forach fiata wyczytalem ze swap z TD na JTD to sprawa prawie niemozliwa (biorac pod uwage rzeczy jakie trzeba wymienic) a jak jest w odwrotna strone ? (downgrade)...

Dla tych co sie pewnie od razu przyczepia:
    *Tak widzialem co kupuje i nie przeszkadza mi to* pytam z czystej ciekawosci
  • Poziom 39  
    Jest możliwe, anglik na dawce a reszta...
  • Poziom 12  
    Calkiem mozliwe ze z angola, na pokrywie mam 122.000km napisane zielonym markerem, ale dlaczego z jtd na td? krok wstecz i tyle roboty
  • Poziom 39  
    Takie magiczne słowo: kasa :D
  • Poziom 20  
    Ciekawe , bo w/g portalu moto JTD wychodziły od 1998.
  • Poziom 14  
    Nasi mądrzy diagności na pierwszym przeglądzie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Numery budy sie zgadzaja
  • Poziom 20  
    weż zawitaj do serwisu salonu czy tam sprawdz w necie po wpisaniu twojego vin-u wyjdzie ci że na 99% masz silnik td . Reszta to wymysł poprzedniego właściciela + jak ktoś wspomniał nasi diagności. Zobaczyli na błotniku JTD i tak wpisali.
  • Poziom 20  
    Mnie też się wydaje że masz td , a błotnik i klapa zmieniona , albo ktoś zrobił tuning ''optyczny''.
  • Poziom 18  
    tomek70 napisał:
    Mnie też się wydaje że masz td , a błotnik i klapa zmieniona , albo ktoś zrobił tuning ''optyczny''.

Albo ktoś poprzedniemu właścicielowi wjechał w du*ę i ten wymienił błotnik/klapę biorąc ze szrotu pierwszy lepszy pasujący.
  • Poziom 12  
    Zgadzam się że mógłby być wymieniona tylna klapa, u mnie w aucie robiłem przekładkę z benzyny na diesel i w urzędzie nie mogli mi wpisać w dowód tdi tylko mam 1,4 cl a w notatkach 1896 i paliwo ON. Przez dwa lata płaciłem oc za 1400 pojemności zanim się kapnęli w ubezpieczalni
  • Poziom 12  
    no ok wymiana klapy i blotnika to pryszcz, jednak jak jest z tym dowodem? blad? w97 rocznku nie bylo jtd w bravkach wiec jak mozna bylo tak wpisac? moze to pomylka w urzedzie ok, ale przez to ktos zmienil by emblematy? hmmm

Dodano po 9 [minuty]:

Takie mam dane na temat mego wozu:

VIN: ZFA1********44608
    Marka: FIAT
    Model: BRAVO
    Linia: BRAVO BZ/DS (1995-1998)
    Seria: BRAVO 1910 TD. "GT" (100CV-74KW)
    Silnik: 182A7.000
    Body: 3 DOOR HATHBACK
    Silnik: 182A7.000| 1 910 CC DIESEL: 100HP/74KW
    Rodzaj paliwa: DIESEL
    Capacity: 1910
    Kraj pochodzenia: ITALY
    Miejsce montażu: ITALY
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    Masz taki jak moja żona. Td 100 koni.
  • Poziom 12  
    Silnik sie calkowicie zgadza (cale szczescie bo juz myslalem ze jakies swapowanie bylo a co dopiero pozbylem sie auta po przekladce a mialem z nim nie lada problemy)
    widocznie ktos w dowod zle wpisal model silnika, a osoba co kupila ten woz pewnie zmienila emblematy by jakos sie to zgralo...pozostaje jezdzic i sie cieszyc z jazdy, dzieki za odpowiedzi i pomoc, temat zamykam jako rozwiazany.