Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Bravo 1.9 JTD - W dowodzie rejestracyjnym Jtd a pod maską Td

natan1985bytom 22 Feb 2014 18:59 2058 16
    natan1985bytom
    Level 12  
    Witam wszystkich, tak jak w temacie kupilem bravo z 1997 roku i w dowodzie a także na klapie i blotniku jest oznaczenie JTD, pod maską jest ewidentnie TD...na forach fiata wyczytalem ze swap z TD na JTD to sprawa prawie niemozliwa (biorac pod uwage rzeczy jakie trzeba wymienic) a jak jest w odwrotna strone ? (downgrade)...

Dla tych co sie pewnie od razu przyczepia:
    *Tak widzialem co kupuje i nie przeszkadza mi to* pytam z czystej ciekawosci
    manta
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jest możliwe, anglik na dawce a reszta...
    natan1985bytom
    Level 12  
    Calkiem mozliwe ze z angola, na pokrywie mam 122.000km napisane zielonym markerem, ale dlaczego z jtd na td? krok wstecz i tyle roboty
    manta
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Takie magiczne słowo: kasa :D
    tomek70
    Level 21  
    Ciekawe , bo w/g portalu moto JTD wychodziły od 1998.
    ro 67
    Level 14  
    Nasi mądrzy diagności na pierwszym przeglądzie.
    User removed account
    User removed account  
    natan1985bytom
    Level 12  
    Numery budy sie zgadzaja
    jarciu_11
    Level 20  
    weż zawitaj do serwisu salonu czy tam sprawdz w necie po wpisaniu twojego vin-u wyjdzie ci że na 99% masz silnik td . Reszta to wymysł poprzedniego właściciela + jak ktoś wspomniał nasi diagności. Zobaczyli na błotniku JTD i tak wpisali.
    tomek70
    Level 21  
    Mnie też się wydaje że masz td , a błotnik i klapa zmieniona , albo ktoś zrobił tuning ''optyczny''.
    QuantumXXX
    Level 19  
    tomek70 wrote:
    Mnie też się wydaje że masz td , a błotnik i klapa zmieniona , albo ktoś zrobił tuning ''optyczny''.

Albo ktoś poprzedniemu właścicielowi wjechał w du*ę i ten wymienił błotnik/klapę biorąc ze szrotu pierwszy lepszy pasujący.
    robercik197407
    Level 12  
    Zgadzam się że mógłby być wymieniona tylna klapa, u mnie w aucie robiłem przekładkę z benzyny na diesel i w urzędzie nie mogli mi wpisać w dowód tdi tylko mam 1,4 cl a w notatkach 1896 i paliwo ON. Przez dwa lata płaciłem oc za 1400 pojemności zanim się kapnęli w ubezpieczalni
    natan1985bytom
    Level 12  
    no ok wymiana klapy i blotnika to pryszcz, jednak jak jest z tym dowodem? blad? w97 rocznku nie bylo jtd w bravkach wiec jak mozna bylo tak wpisac? moze to pomylka w urzedzie ok, ale przez to ktos zmienil by emblematy? hmmm

Dodano po 9 [minuty]:

Takie mam dane na temat mego wozu:

VIN: ZFA1********44608
    Marka: FIAT
    Model: BRAVO
    Linia: BRAVO BZ/DS (1995-1998)
    Seria: BRAVO 1910 TD. "GT" (100CV-74KW)
    Silnik: 182A7.000
    Body: 3 DOOR HATHBACK
    Silnik: 182A7.000| 1 910 CC DIESEL: 100HP/74KW
    Rodzaj paliwa: DIESEL
    Capacity: 1910
    Kraj pochodzenia: ITALY
    Miejsce montażu: ITALY
    User removed account
    User removed account  
    tomek70
    Level 21  
    Masz taki jak moja żona. Td 100 koni.
    natan1985bytom
    Level 12  
    Silnik sie calkowicie zgadza (cale szczescie bo juz myslalem ze jakies swapowanie bylo a co dopiero pozbylem sie auta po przekladce a mialem z nim nie lada problemy)
    widocznie ktos w dowod zle wpisal model silnika, a osoba co kupila ten woz pewnie zmienila emblematy by jakos sie to zgralo...pozostaje jezdzic i sie cieszyc z jazdy, dzieki za odpowiedzi i pomoc, temat zamykam jako rozwiazany.