Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIONEER KEH-P7400R nie działa jak powinien.

Marek_1971 04 Kwi 2005 12:27 1136 5
  • #1 04 Kwi 2005 12:27
    Marek_1971
    Poziom 10  

Przechwaliłem tego mojego Pioneerka. Wylutowałem czujnik zdalnego sterowania. Rzeczywiście jakiś czas miałem spokój. Ale od paru dni znowu się zaczęło to samo. Radyjko wyłączy się samo i po kilku sekundach włączy się, ale z tą różnicą, że pojawi się logo Pioneera. Włączając normalnie z przycisku logo się nie pojawia. No i robi też czasem tak, że da 5-krotny sygnał i się wyłączy ale wtedy go nie można włączyć, milczy jak grób. Trzeba odczekać, wyjąć panel i po jakimś czasie włożyć i wtedy ewentualnie da się uruchomić. Może jest coś zakodowane w nim, jakiś alarm lub coś podobnego. Kończą mi się pomysły.
    Może ktoś z Was miał tego typu problemy i sobie z nimi poradził.

Z góry dzięki.

Marek

0 5
  • #2 04 Kwi 2005 12:37
    djlj24
    Spec od car audio

Problem jest na ACC.

0
  • #3 04 Kwi 2005 13:31
    iNTELL
    Poziom 30  

Przelutuj gałąź ACC od gniazda zasilania aż po samego procka. sprawdź czy elementy SMD nie są pouszkadzane mechanizcznie (szczególnie rezystory).

0
  • #4 13 Cze 2008 14:39
    Bertos87
    Poziom 16  

iNTELL napisał:
    Przelutuj gałąź ACC od gniazda zasilania aż po samego procka.
    czy mógłbyś bardziej sprecyzować o którego procka chodzi i co oznacza skrót ACC :?:

0
  • #5 13 Cze 2008 17:58
    gucio22b
    Poziom 15  

są to ścieżki łączące zasilanie z procesorem.... inaczej mówiąc ścieżki poprzez które jest doprowadzone zasilanie do procesora....

0
  • #6 13 Cze 2008 19:19
    Bertos87
    Poziom 16  

A czy mógłbyś wyrazić się jeszcze bardziej precyzyjnie, bo nadal nie wiem( a chciałbym się dowiedzieć) o którego KONKRETNIE procesora w tym przypadku chodzi i które piny w danym kontrolerze[procku] są odpowiedzialne za zasilanie

0
  Szukaj w 5mln produktów