Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumix DMC LZ-20 - Lumix DMC LZ-20 - nie dzialajaca lampa blyskowa

23 Lut 2014 06:55 2397 1
  • Poziom 2  
    Witam

mam problem, pol roku temu kupilem aparat Marki Panasonic model Lumix DMC LZ20, w 100% spelnial moje oczekiwania i bylem z niego bardzo zadowolony. Niestety 2 tygodnie temu aparat spadl na ziemie, nie doznal zadnych uszkodzen mechanicznych poza niewielkimi zadrapaniami w kazdym razie po tym zdarzeniu wciaz dzialal bez problemu. Wybralem sie na dosc dluga wycieczke, przez dwa tygodnie aparat byl codziennie uzywany jednego dnia w trakcie robienia zdjec lamba blyskowa przestala dzialac, w trakcie aparat "widzi" ze lampa jest otwarta (rozumiem, ze czujnik dziala), niestety nie dochodzi do zadnego blysku. Robie zdjecia w trybie auto, sformatowalem wszystko co sie dalo, przywrocilem ustawienia do fabrycznych niestety wciaz nic nie pomoglo. Dzisiaj w trakcie sprawdzania aparatu po raz kolejny, w trakcie robienia zdjec zamykalem lampe blyskowa i zadzialala jednorazowo. Nie wiem jak poradzic sobie z tym problemem mysle, ze gwarancja nie obejmie tego problemu ze wzgledu na upadek, nieznam sie na elektronice wiec prosze serdecznie o porade w tej sprawie.

Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    Soprano77 napisał:
    pol roku temu kupilem

Soprano77 napisał:
    nie doznal zadnych uszkodzen mechanicznych poza niewielkimi zadrapaniami

Soprano77 napisał:
    nieznam sie na elektronice

Oddaj do naprawy gwarancyjnej - sam i tak nic nie zrobisz (jak Ci nie uznają naprawy gwarancyjnej to sam ocenisz czy warto go naprawiać).