Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki Panasonic RP-WF810 - Kłopoty z nadajnikiem (zakłócenia odbioru)

23 Lut 2014 09:05 921 2
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich. Mam problem ze słuchawkami bezprzewodowymi jw. Otóż, podczas remontu w mieszkaniu złamała się antenka nadajnika... Ponieważ wewnętrzny kabelek znajdujący się w obudowie antenki też został uszkodzony więc zamiast niego przylutowałem kawałek przewodu pochodzącego od antenki radia. Z zewnątrz wszystko wygląda bez zarzutu, ale... Teraz dźwięk w słuchawkach uległ przytłumieniu i słychać jakieś "buczenie"... Ewidentnie jest to wina zamontowanego przeze mnie kabelka bo wcześniej słuchawki działały bez zarzutu. Czyżby ten oryginalny kabelek był jakiś "specjalny"? Kawałek oryginalnego kabelka poddałem badaniom i nic szczególnego nie zauważyłem. Jedyna różnica jest taka, że zwykły kabelek po oddarciu z koszulki można w dowolnym momencie "zbadać", a ten oryginalny zaś tylko na końcach, więc jest pokryty jakąś powłoką, ale czy to czymś skutkuje? Pomóżcie, bo szkoda słuchawek...
  • Admin grupy audio
    Raczej na pewno antena nie ma wpływu na przytłumiony dźwięk w słuchawkach. Coś Kolega popsuł przy okazji tej "naprawy".
  • Poziom 10  
    Witam. A jednak to była wina przewodu. Zamiast dać krótki, czyli taki jak był dałem dużo dłuższy i to był powód zakłóceń. Po skróceniu wszystko jest OK. Pozdrawiam wszystkich i zamykam temat.