Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki Panasonic RP-WF810 - Kłopoty z nadajnikiem (zakłócenia odbioru)

23 Feb 2014 09:05 969 2
  • Level 10  
    Witam wszystkich. Mam problem ze słuchawkami bezprzewodowymi jw. Otóż, podczas remontu w mieszkaniu złamała się antenka nadajnika... Ponieważ wewnętrzny kabelek znajdujący się w obudowie antenki też został uszkodzony więc zamiast niego przylutowałem kawałek przewodu pochodzącego od antenki radia. Z zewnątrz wszystko wygląda bez zarzutu, ale... Teraz dźwięk w słuchawkach uległ przytłumieniu i słychać jakieś "buczenie"... Ewidentnie jest to wina zamontowanego przeze mnie kabelka bo wcześniej słuchawki działały bez zarzutu. Czyżby ten oryginalny kabelek był jakiś "specjalny"? Kawałek oryginalnego kabelka poddałem badaniom i nic szczególnego nie zauważyłem. Jedyna różnica jest taka, że zwykły kabelek po oddarciu z koszulki można w dowolnym momencie "zbadać", a ten oryginalny zaś tylko na końcach, więc jest pokryty jakąś powłoką, ale czy to czymś skutkuje? Pomóżcie, bo szkoda słuchawek...
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Admin of Audio group
    Raczej na pewno antena nie ma wpływu na przytłumiony dźwięk w słuchawkach. Coś Kolega popsuł przy okazji tej "naprawy".
  • Level 10  
    Witam. A jednak to była wina przewodu. Zamiast dać krótki, czyli taki jak był dałem dużo dłuższy i to był powód zakłóceń. Po skróceniu wszystko jest OK. Pozdrawiam wszystkich i zamykam temat.