Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa Xbox360 przerobiony błąd E74

Osama Bin Laden 23 Feb 2014 14:18 1605 3
    Osama Bin Laden
    Level 7  
    Witam mam problem z moją przerobioną konsolą xbox360 Problem to Błąd E74 pojawił on się po ponownym uruchomieniu konsoli zaczęło się od grania w Wiedźmin 2 Oryginał po jakiś pół godz. grania na 3/4 ekranu pojawiły się wyłącznie trzy kolory czerwony, niebieski i zielony więc postanowiłem ponownie uruchomić konsole i tu właśnie się zaczęło pokazały się 3 czerwone diody a na ekranie Błąd E74 i tu pytanie czy jest jakiś sposób na samodzielną naprawę czy jednak potrzeba do tego specjalisty no i prosiłbym o wytłumaczenie na czym polega problem
    foxxer672
    Level 23  
    Link
    "E74 - Problem z kablem AV lub uszkodzony chip ANA/HANA" - kup albo nową konsolę albo naprawa/reballing.
    Tematów tego typu jest bardzo dużo na elektrodzie - wystarczy poszukać.

Problemem niekiedy występującym w konsoli Xbox 360 (w modelu Jasper błąd praktycznie nie występuje) był E74, pod pozornym błędem kabla AV najczęściej stoi uszkodzenie lub przegrzanie chipu skalującego typu ANA/HANA.
    Jest to błąd ekranowy i w przypadku RROD-a na ekranie można ujrzeć planszę z numerem błędu (E XX) jak i informację: „Błąd systemu. Skontaktuj się z Pomocą Techniczną dla konsoli Xbox” w różnych językach.
    czarny244
    Level 27  
    Nie naprawisz tego sam konsola do reballingu układu bga koszt uzależniony od serwisu. A tak na marginesie to nie zajmujemy się konsolami zmodyfikowanymi temat uważam za zakończony.