Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

faac - nie jestem pewien, szukam instrukcji.

jaco11 23 Lut 2014 15:21 1206 5
  • #1 23 Lut 2014 15:21
    jaco11
    Poziom 14  

Czy ten odbiornik to odbiornik Firmy Faac poszukuje instrukcji dokładnie do niego przepraszam ale nie mogłem wgrać go jako zdjęcia udało się jako załacznik

0 5
  • #2 23 Lut 2014 16:15
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

Np tu: (1 post pdf z lewej): https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2586793.html

Twój jest jednokanałowy więc uwagi dot. 2 kanału ignorujesz,
    (to jest wersja odbiornika z pełnym wyprowadzonym przekaźnikiem NO/NC - bardzo wygodna - typowe mają tylko wyjście NO a COM przekaźnika połączone z minusem/masą zasilania - nie do zastosowania w niektórych wypadkach)

Zdaje się jest też możliwość użycia napięcia zasilania 24 lub 12 V (zworka J2)

0
  • #3 23 Lut 2014 16:21
    jaco11
    Poziom 14  

Czy po podaniu napiecia powinien jakos zadeagowac u mnie ni moze wiecie jak go pomierzyc

0
  • #4 23 Lut 2014 16:27
    kotbury

Po podaniu zasilania nic się nie będzie działo. Dopiero jak zaczniesz programowanie (zdejm czerwoną zworkę, naciśnij czerwony przycisk i trzymając go załóż spowrotem zworkę, pusć przycisk) to w momencie zakładania zworki zapali się LED i pstryknie przekaźnik. Bez pilota nic więcej nie sprawdzisz.

0
  • #5 23 Lut 2014 17:30
    jaco11
    Poziom 14  

Mam pilota ale jednak odbiornik nie reaguje na nic coś z nim nie tak

0
  • #6 23 Lut 2014 19:04
    kotbury

Pilot na pewno też FIX? (plastikowa dwuguzikowa czarna mydelniczka z jaskrawą niebieską diodą, trzyguzikowy trójkąt z poprzecznym owalnymi guzikami z szarej gumy lub czteroguzikowy kwadrat z chromowanymi guziczkami rozmieszczonymi w łuk) Dopóki nie dopiszesz go do odbiornika wg instrukcji to nic nie będzie reagować.

0